Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Ruland

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion RULAND  byl dokončen v lednu roku 2010 a má kapacitu 6 dvoulůžkových pokojů a 1 jednolůžkový pokoj, vše vybaveno vlastním sociálním zařízením, televizí a možností připojení na internet. Penzion disponuje vlastním hlídaným parkovištěm. Součástí penzionu je i denní provoz  restaurace se Snack-barem, kde se nabízí snídaně i možnost dalšího  stravování. Mezi speciální nabídky patří  bohatě zásobená vinotéka moravských vín, speciality z udírny i možnost zajištění oslav a rautů pro uzavřené společnosti.

Penzion Ruland vám nabízí pohodlné ubytovací služby. Využít můžete i nabídku zdejší  stylové  restaurace, ve které můžete také  ochutnat z široké nabídky  moravských vín. Posedět můžete uvnitř, ale i na venkovní zahrádce.

I v nejbližším okolí na vás čeká mnoho zábavy. Využít lze kvalitních tenisových kurtů, volejbalové hřiště atd. Pokud máte rádi cykloturistiku, nezapomeňte si doma kolo. Je tu mnoho pěkných cyklostezek.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI