Penzion Šalamoun

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Šalamoun leží v krásném městečku Jevišovice pouhých 10-15 minut jízdy autem (cca 12km) od Znojma. Součástí penzionu Šalamoun je i vlastní restaurace a pizzerie s odděleným salonkem a venkovní zahrádkou. Penzion Šalamoun nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích, případně 3 a 4 lůžkových apartmánech s vlastní kuchyňkou. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, vanou nebo sprchovým koutem. Některé apartmány mají vlastní balkón nebo terasu. Celková kapacita penzionu je 45 lůžek. Dále nabízíme pro hosty penzionu možnost využít venkovní vyhřívaný bazén, velkou trampolínu, vedle penzionu jsou dva beachvolejbalové kurty, víceúčelový kurt s umělým povrchem na tenis, basketbal, volejbal nebo fotbal a v neposlední řadě bylo přímo vedle penzionu letos vybuduváno fotbalové hřiště s umělou trávou 3. generace.

 

Sportovní soustředění

Jste trenéři nebo vlastníte fotbalový klub a chtěli byste vyrazit se svým týmem na fotbalové soustředění do příjemného prostředí? Přemýšlíte o klidném místě, kde by se vám dobře trénovalo a hřiště by splňovalo všechny standardy, které má správné hřiště mít? Určitě byste byli rádi ubytováni v jeho blízkosti. Penzion je ideálním místem pro soustředění fotbalových týmů. Hned vedle penzionu se nachází fotbalové hřiště s umělou trávou třetí generace, s umělým osvětlením a kompletním zázemím. Zajistíme Vašemu týmu ubytování, stravování a Vy se můžete soustředit už jen na trénování.

 

Svatby

Hledáte vhodné a klidné místo pro vaši svatbu? Náš penzion je ideálním místem pro pořádání svateb. Udržovaná zahrada, příjemná restaurace, prostory pro zábavu. To vše zajistí, že váš svatební den bude dnem, na který budete dlouho vzpomínat.

 

Firemní akce

Penzion je vhodný pro pořádání menších firemních akcí (cca 30 – 40 lidí). Nabízíme příjemné posezení v restauraci a pizzerii s odděleným salónkem, či venkovní zahrádce - pro firemní večírek jako stvořené. Zajistíme Vám občerstvení, rauty či grilování. Oddělený salónek je vybaven televizorem, flipchartem a připojením k internetu.

Je Váš kolektiv sportovně založený a chtěli byste pořádat sportovní firemní akce a nemáte kde? Náš penzion Vám poskytne hned několik sportovních vyžití. Můžete si zahrát turnaj v beachvolejbale, v tenise, basketbale, nohejbale či volejbale na víceúčelovém hřišti, máme i trampolínu a nesmíme zapomenout na nové fotbalové hřiště s umělou trávou, osvětlením a kompletním zázemím.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI