Penzion Šardice

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

12 dvoulůžkových pokojů, 3 třílůžkové pokoje. všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení pro větší skupinu zajistíme  ubytování do  14 osob ve vedlejším sklípku celý objekt je nekuřácký, zdarma připojení na wifi, v restauraci plazmová televize, parkování přímo před penzionem, nabídka vypracování individuálního programu (cykloturistika, rybolov , jízda na koni, střelnice, tenis, degustace ve vinném sklípku, houbaření), grilování na zahradě sportovní vyžití na zahradě (nohejbal, volejbal).

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI