Penzion Šardice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

12 dvoulůžkových pokojů, 3 třílůžkové pokoje. všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení pro větší skupinu zajistíme  ubytování do  14 osob ve vedlejším sklípku celý objekt je nekuřácký, zdarma připojení na wifi, v restauraci plazmová televize, parkování přímo před penzionem, nabídka vypracování individuálního programu (cykloturistika, rybolov , jízda na koni, střelnice, tenis, degustace ve vinném sklípku, houbaření), grilování na zahradě sportovní vyžití na zahradě (nohejbal, volejbal).

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI