Penzion Sedlecký dvůr

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování se snídaní pro cyklisty, školní výlety, sportovní kluby, skupiny vyhledávající vinařskou turistiku aj, v šesti dvoulůžkových a šesti  třílůžkových pokojích s oddělenými lůžky a možností přistýlky. Sprchy a WC společné pro všechny pokoje.

Rodinný penzion Sedlecký dvůr v Lednicko-valtickém areálu, v obci Sedlec u Mikulova, 7 km od hlavního města vína, města Valtice s cenou 390 Kč/os/noc se snídaní, v klidné části obce, na cyklostezce mezi Lednicí a Mikulovem. Sedlec u Mikulova je malá obec ve vinařské oblasti Jižní Moravy.

 

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI