Penzion Sedlecký dvůr

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování se snídaní pro cyklisty, školní výlety, sportovní kluby, skupiny vyhledávající vinařskou turistiku aj, v šesti dvoulůžkových a šesti  třílůžkových pokojích s oddělenými lůžky a možností přistýlky. Sprchy a WC společné pro všechny pokoje.

Rodinný penzion Sedlecký dvůr v Lednicko-valtickém areálu, v obci Sedlec u Mikulova, 7 km od hlavního města vína, města Valtice s cenou 390 Kč/os/noc se snídaní, v klidné části obce, na cyklostezce mezi Lednicí a Mikulovem. Sedlec u Mikulova je malá obec ve vinařské oblasti Jižní Moravy.

 

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI