Penzion U Brány

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Brány - ubytování Znojmo, penzion Znojmo Vám nabízí ubytování ve Znojmě v apartmánech o kapacitě jednoho, dvou, tří a čtyř lůžek. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou, internetem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Z apartmánů je krásný výhled na staré město Znojmo, kraví horu nebo Mikulášský kostel. Automobily a kola lze zaparkovat na vlastním uzavřeném parkovišti.

V přízemí penzionu U Brány - penzion Znojmo, ubytování Znojmo je vinárna s posezením pro 30 osob, která slouží pro oslavy a degustace těch nejlepších Znojemských vín. V kuchyni pro Vás připrávíme občerstvení dle domluvy. Ve vinárně čepujeme Pilsner Urquell 12°, Gambrinus 10° a originální Kofolu. Pod penzionem se nachází vinný sklep, ve kterém se zpravovává víno z vinařství Jelínek a nabízí skvělou atmosféru při degustacích.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI