Penzion U Brány

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Brány - ubytování Znojmo, penzion Znojmo Vám nabízí ubytování ve Znojmě v apartmánech o kapacitě jednoho, dvou, tří a čtyř lůžek. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou, internetem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Z apartmánů je krásný výhled na staré město Znojmo, kraví horu nebo Mikulášský kostel. Automobily a kola lze zaparkovat na vlastním uzavřeném parkovišti.

V přízemí penzionu U Brány - penzion Znojmo, ubytování Znojmo je vinárna s posezením pro 30 osob, která slouží pro oslavy a degustace těch nejlepších Znojemských vín. V kuchyni pro Vás připrávíme občerstvení dle domluvy. Ve vinárně čepujeme Pilsner Urquell 12°, Gambrinus 10° a originální Kofolu. Pod penzionem se nachází vinný sklep, ve kterém se zpravovává víno z vinařství Jelínek a nabízí skvělou atmosféru při degustacích.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI