Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion U Hraběnky - Petrovice

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Hraběnky - dovolená Moravský kras

 

Nabídka ubytování ve dvou apartmánech či osmi dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí, internetem a telefonem. Penzion nabízí možnost stravování. K dispozici je wellness s vířivou vanou, saunou a infrasaunou. Možnost pořádání firemních akcí a školení. Penzion U Hraběnky, obklopen Moravským krasem, se nachází na okraji Petrovic. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, restauraci podávající českou kuchyni a malou wellness část. V naší nabídce najdete také velmi oblíbené wellness balíčky a další víkendové pobyty s programem pro dva.

 

Ubytování Petrovice

Nabízíme ubytování v Moravském krasu v klidném rodinném prostředí, relaxaci v našem privátním wellness, vyjížďky na koních do okolní přírody a odpočinek na venkově. Překrásná okolní příroda nabízí velké množství turistických a cykloturistických stezek. Do přírody můžete vyjet i na koni v kočáře a větší skupiny i koněbusem.
  Náš rodinný penzion v Moravském krasu má k dispozici 10 pokojů

 • 3 dvoulůžkové pokoje
 • 2 dvolůžkové pokoje s možností přistýlky
 • 2 jednopokojové apartmá se samostatnou kuchyňkou a s možností až 2 přistýlek
 • 2 doupokojové apartmány až pro 4 osoby
 • 1 dvoupokojový apartmán s kuchyňkou až pro 6 osob
Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a volně dostupné wifi připojení na internet.
 
 

Relaxace a wellness

Penzion U hraběnky nabízí kromě pohodlného ubytování i další služby pro relaxaci duše i těla. Hostům je dispozici malé soukromé wellness s vířivou vanou, saunou a infrasaunou. Odpočinout si můžete také při relaxační masáži.

 

Restaurace

Hostům našeho penzionu nabízíme příjemné posezení v restauraci s krbem a výbornou domácí kuchyní. Kromě nabídky z našeho stálého jídelního lístku rádi připravíme menu dle Vašeho přání. Samozřejmostí jsou denní a víkendové nabídky poledních menu .
V letních měsících je pro naše hosty otevřeno posezení na venkovní terase.
Pro děti je v restauraci a v salónku připraven malý hrací koutek, dětské stoličky a na WC přebalovací pult.

 

 

Charakter ubytování

 • Penziony
 • Apartmány
 • Pokoje
 • V soukromí
 • Víkendové a pobytové balíčky na míru
 • Vyjížďky na koních
 • Rodinné ubytování
 • Wellness pobyty

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Okolí

Tipy na výlety

Příroda a jeskyně moravského krasu

Penzion " U hraběnky" se nachází téměř v samém centru Moravského krasu, který je jednou z nejkrásnějších a také nejnavštěvovanějších oblastí na území České republiky. Na ploše asi 100 km2 se nachází více než tisíc jeskyní, z nichž čtyři komplexy - Punkevní jeskyně s vodní plavbou na podzemní říčce Punkvě, prohlídkou dna propasti Macochy a také překrásného Masarykova dómu. Kateřinská jeskyně je známá unikátními, mimořádně úzkými až 4 metry vysokými hůlkovými stalagmity a také největší zpřístupněnou jeskynní prostorou v České republice. Jeskyně Balcarka - podzemní labyrint chodeb a dómu s bohatou a barevnou krápníkovo výzdobou se řadí mezi nejkrásnější u nás. Největší zpřístupněné jeskyně v ČR, Sloupsko-šošůvské jeskyně jsou tvořené mohutnými chodbami a podzemními propastmi, jejichž součástí je i světově významná archeologická lokalita - jeskyně Kůlna s nálezy pozůstatků lebky a artefaktů neandrtálského člověka. V zájmu zachování tohoto jedinečného přírodního fenoménu bylo území Moravského krasu již v roce 1956 vyhlášeno Chráněnou krajinnou oblastí.
 

JeskyněProvozDélka trasyDoba prohlídky
Punkevníceloročně1 170 m60 min
KateřinskáÚnor - říjen430 m30 min
BalcarkaÚnor - říjen600 m45 min
Sloupsko-šošůvskéÚnor - říjen890 m (krátký okruh)
1670 m (dlouhý okruh)
 

Vhledem k obrovské popularitě jeskyní Moravského krasu bývá zejména v letní sezóně kapacita jeskyní obsazena na  mnoho týdnů dopředu. Doporučujeme tedy všem zájemcům o návštěvu jeskyní - zejména Punkevních jeskyní, aby si svoje vstupy rezervovali minimálně 14 dní předem.
Rezervace provádí Ústřední informační služba Skalní mlýn tel.: 516 413 575.
 

V případě rezervace pobytu v našem penzionu Vám rádi vstupenky do Punkevních jeskyní zajistíme osobně.

 

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI