Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion U Hrádku - Lukov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Hrádku - ubytování na Jižní Moravě

Penzion U Hrádku **** Vám nabízí přívětivé a přátelské prostředí moderního rodinného penzionu se službami kvalitního  hotelu. Velká udržovaná zahrada, vyhlášená restaurace s vinotékou, čisté komfortně zařízené pokoje a romatika uprostřed kouzelného Národního parku Podyjí, s výbornou dostupností historického města Znojma, je to proč se k nám naši hosté vrací a pomáhají nám získat řadu úžasných ocenění, které náš penzion získal.

 

Ubytování v penzionu

Penzion U Hrádku **** má již více jak 17 letou historii a vznikl přestavbou a následnými rekonstrukcemi  prvorepublikové vesnické vilky. Je situovaný v centru Národního parku Podyjí, na samotném  okraji malé Jihomoravské obce Lukov, přímo uprostřed nekonečných úrodných polí, kouzelných přírodních scenérií, ovocných alejí a pozoruhodných říčních meandrů.

Na základě našich dlouholetých zkušeností můžeme ubytování doporučit nejen rodinám s dětmi (a to i s těmi úplně nejmenšími), ale i sportovně založeným párům a rodinám, nebo Vám všem, keří hledáte
 klid, pohodu a odpočinek s možnstí pěkných výletů do našeho okolí. Děláme vše pro to, aby náš penzion splňoval vysoký standart ubytování a Vy jste se u nás cítili co  nejlépe. Naší prioritou je klid, maximální čistota, kvalifikovaný, ochotný a vždy usměvavý personál.

Ubytování je zajištěno ve 12 moderně zařízených pokojích, vždy pro 2 až 4 osoby, situovanými ve třech odělených budovách nacházejících se uprostřed velké udržované zahrady s pečlivou parkovanou úpravou a   letní terasou, umožňující diskrétní nerušenou relaxaci a bezpečný pohyb Vašich dětí a také možnost sportovního využití. Dostupnost všech služeb a vybavení pokojů je u jednotlivých budov vždy stejné.

 

Naše pokoje jsou vždy komfortně vybaveny

 •  Vlastním sociláním zařízením se sprchovým koutem, féném, hotelovou kosmetikou, ručníky.
 •  Pohodlnou manželskou postelí s vysoce kvalitními matracemi dodanými firmou LB Bohemia, společností
 •  dlouhodobě usilující o výrobu produktů pro kvalitní a zdravý spánek.
 •  Pro zvýšení komfortu Vašeho spaní jsme matarce navíc doplnili o podložku z viscoelastické pěny s  nopkovou úpravou pro jemnou masáž těla amaximální odpočinek během spánku.
 •  Moderním LED televizorem.
 •  Nazouvací lžící, kartáčem na šaty a papírovými kapesníčky.
 •  Hotelovým indexem, propagačnímy materiály a tiskovinami.
 •  Minibarem s rozmanitými nealkoholickými a alkoholickými nápoji, přírodními regionálními mošty,  pochutinami, kvalitním vínem a sektem.
 •  Trezorem s možností uschování notebooku.
 •  Bezdrátovým (Wifi) připojením k internetu (v celém areálu penzionu).

 

V areáu penzionu je možno využít:

 •  Bezpečné parkování u vchodu penzionu (bez poplatku), které Vám zaručuje dokonalý přehled o dění v okolí Vašeho čtyřkolového miláčka.
 •  Recepci penzionu, kde s Vámi rádí probereme Vaše případná přání, rádi Vám  poradíme s přípravou Vašeho denního programu a nabídneme možnost zakoupení aktuálních turistických map okolí a propagačních materiálů.
 •  Volně pístupný počítač s internetem  v recepci penzionu.
 •  Malý dětský koutek s hračkami a DVD s možností sledování pohádek.
 •  Letní terasu v těsné blízkosti dětského hřiště se skluzavkou, houpačkami, pískovištěm, prolézačkami.
 • (V případě příznivého počasí je zde možné i večeřet a snídat a mít pod kontrolu Vaše malé nezbedy).
 •  Hračky pro děti, dětský domeček, tréninkové odrážedla JD Bug Billy pro přípravu udržení stability na jízdu na kole.
 •  Zahradní lehátka a zahradní posezení pod velkým slunečníkem.
 •  Úschovnu kol, kočárků nebo třeba i motorky v samostatné a bezpečně uzavřené garáži.

 

Dále máte k dispozici tyto služby:

 • Pokojový servis v denním intervalu, denní úklid pokoje, výměna ručníků a na přání výměna ložního prádla.
 • Možnost zapůjčení dětské postýlky s peřinkami, mikrovlnné trouby, varné konvice, dětské vaničky, koupacího kyblíku, stupátka, nočníku, dětské židličky, DVD přehraváče, nebo flash disku s dětskými pohádkami.
 • Možnost zapůjčení horských kol, dětské sedačky. 

 

Penzion U Hrádku byl, na základě hodnocení odborné komise, oceněn titulem "Penzion roku 2013 a 2015 ", udělený asociací hotelů a restaurací ČR, za kvalitu poskytovaných služeb a dále oceněním spokojených hostů jako nejlepší " Penzion roku Jihomoravského kraje "  a nejlepší  " Penzion roku " pro Gurmány.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

 

Kontakt

Adresa: Lukov 25, 669 02 Znojmo

 

Kontaktní formulář
Okolí

Okolí penzionu U Hrádku

Penzion leží uprostřed nádherné krajiny Národního parku Podyjí, nedaleko kouzelného kaňonu řeky Dyje. Hlavní cykloturistická stezka Greenways Praha – Vídeň jen těsně míjí náš penzion (100m) a provede Vás celým Národním parkem Podyjí.
Vzhledem ke naší výhodné poloze, je jen na Vás kterým směrem se vydáte. Vždy Vás však čeká mnoho turistických zajímavostí, nádherných výhledů do okolí a technických památek.

 • Jižní Morava - kraj kouzelných přírodních scenérii, nekonečných úrodných polí, ovocných alejí a pozoruhodných říčních meandrů.
 • Jižní Morava - kraj turistiky, ráj cykloturistiky a rodinné dovolené. Jižní Morava - kraj architektonických skvostů, všudypřítomné historie a památek Unesco.
 • Jižní Morava – kraj vzkvétajícího vinařství, moravské pohostinnosti a venkovské pohody.

 

V širším okolí naleznete mnoho starobylých hradů, zámků a církevních památek. Vám, kteří k nám i mimo jiné přijíždíte poznat moravské vinařství, rádi poradíme kam všude se "musíte" podívat a kde a jak nejlépe víno ochutnat a zakoupit.

hrad na jižní moravějezero jižní morava

 

Stravování

Restaurace v penzionu

Celodenní výlet či náročný pracovní den Vám rádi zpestříme nabídkou naši restaurace. Posezení na letní terase se sklenicí vína a nádherným výhledem do otevřené krajiny Národního parku Podyjí, Vám, jak doufáme, jistě učaruje.

Snídaně je podávána formou bohatého bufetového stolu, k dispozici je i strava s prvky zdravé výživy.

Večeře je možná formou tříchodového menu. Při jeho přípravě dbáme v co nejvyšší možné míře na čerstvost surovin a jejich regionální původ. Na základě Vaší objednávky (alespoň 24 hodin předem) jsme připraveni Vám, z čerstvých surovin připravit tatarský biftek, upéct kachnu, domácího králíka, vepřové nebo jehněčí kolínko a dle Vašeho nápadu i třeba něco navíc. K pěknému vínu, pivu a příjemnému posezení pro Vás máme připraveny výborné sýry, olivy a další speciality. Ke kávě po večeři Vám rádi nabídneme naše domácí dezerty. Jelikož nám záleží na Vaší spokojenosti, restauraci provozujeme pouze pro ubytované hosty.

 

Restaurace je otevřena každý den od 18.00 hod. Večerní menu je Vám k dispozici od 18.00-20.00 hod. Nemáte-li menu objednané na celý pobyt, je nutné si je nahlásit v daný den nejpozději po snídani. Na základě dohody Vám a Vašim dětem připravíme obědové balíčky. Cena obědového balíčku je 60 Kč/ks.

Rádi bychom Vám během Vašeho pobytu zajistili maximální klid a ničím nerušenou pohodu a již dříve jsme se z tohoto důvodu rozhodli restauraci během dne uzavřít.

 

V naší restauraci Vám pak rádi pomůžeme s výběrem vhodného vína k Vašemu pokrmu a ochotně zodpovíme všechny Vaše dotazy. Ucelená nabídka toho nejlepšího firmy Znovín Znojmo a.s., Vinařství rodiny Špalkovy   z Nového Šaldorfu, Vinařství pana Stanislava Mádla z Velkých Bílovic Nového Vinařství z Drnholce, Vinařství pana Kosíka z Tvrdonic, Vinařství Jaromíra Galy z Bavor, Vinných sklepů Valtice, Vinařství Zaječí, Starého Vinařství Edelspitz z Nového Šaldorfu, Vinařství rodiny Nápravovy, tří vinařství  LGL a dalších moravských vinařů, vás jistě zasvětí do tajů moravských vín.

 

restaurace penzionu u hrádkuvýběr vím v penzionu u hrádku

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI