Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion U Kapličky - Nový Šaldorf

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Kapličky Znojmo - levné ubytování na jižní Moravě

Nabízíme levné rodinné ubytování v soukromí v klidném prostředí na jižní Moravě ve vinařské obci Nový Šaldorf na jižním okraji města Znojma. Vaše pohodlí a soukromí Vám zajistí uzavřený dvůr uvnitř objektu. Na velké zahradě se nachází stylové zahradní posezení s grilem. Pro děti je k dispozici venkovní hřiště s pískovištěm a vnitřní společenská místnost s dětským koutkem. Ubytování je vhodné pro cyklisty, rodiny s dětmi, různé skupiny, firmy i dělníky. Kapacita penzion je 24 lůžek.

Pořádáme oslavy, večírky a další. Součástí pokojů je sociální zařízení se sprchovým koutem, televizor a jiné. V penzionu je k dispozici vybavená kuchyně a zahradní posezení.

 

Ubytování v penzionu

V každém pokoji je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, televizor a lednička.
Součástí penzionu jsou dvě plně vybavené kuchyňky. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi. Uvnitř penzionu je společenská místnost, ve které je dětský koutek s množstvím různých hraček. Venku je krásné dětské hřiště a pískoviště.

V celém objektu WIFI zdarma.

V objektu se nachází stylové zahradní posezení vhodné ke stravování či pikniku nebo grilování - prohlédněte si naši fotogalerii. Pro motoristy nabízíme možnost využívání uzavřeného parkoviště v areálu penzionu. Cyklistům je k dispozici dobře uzamykatelná úschovna kol umístěná taktéž v areálu penzionu.

 

Společenské akce

 •     rodinné oslavy
 •     semináře, školení
 •     firemní večírky

 

Stravování

V nejbližším okolí (cca do 100 m) jsou k dispozici dvě restaurace otevřené celoročně. Nepřeberné množství restaurací pak najdete ve městě Znojmě. Zastávka znojemské MHD 30 m od penzionu. Ve společné kuchyni máte možnost uvařit si (výhodné pro rodiny s dětmi či větší skupiny - supermarket cca 1 km).

 


Vinařství rodiny Vojtkovy

Vinařství se zaměřuje na menší šarže vysoce kvalitních odrůdových vín. Celou škálu vynikajících vzorků je možno v klidu ochutnat při posezení u nás ve vinném sklepě v Novém Šaldorfu. Výroba a prodej jakostního i přívlastkového vína.

 

Posezení ve vinné sklepě

 • Celou škálu vynikajících vzorků se jménem Gutta Fortunae je možno v klidu ochutnat při posezení ve vinném sklepě v Novém Šaldorfu, Znojmo. V nově rekonstruované a útulné lisovně jsou pořádány ochutnávky vín spojené s odborným výkladem.
 • Vlastní sklep je vytesán jako několik dalších v okolí do pískovcové skály, což mu dodává specifický ráz s nádechem gotické architektury.

 

 

Charakter ubytování

 • Penzion
 • Pokoje
 • V soukromí
 • Rodinné ubytování
 • Skupinové pobyty
 • Prostor pro pořádání akcí, oslav..

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Nejblišší okolí penzionu

Za zhlédnutí jistě stojí samotné město Znojmo s jeho historickým jádrem - unikátní rozsáhlé tříúrovňové podzemí vytesané v žulové skále, radniční věž za dobrého počasí s výhledem až na Alpy, raně románská rotunda sv. Kateřiny na znojemském hradě pocházející z 11. století a množství dalších historických památek. Znojmo se dá také shlédnout při zajímavě koncipované projížďce turistickým vláčkem.

 

Rodinná dovolená s dětmi

Ideální rodinná dovolená s dětmi - v létě není nouze o možnosti osvěžení. Moderní vodní park Louka s atrakcemi (z roku 2005) se nachází jen 1 km daleko, koupaliště s tobogánem a celkem ostrou skluzavkou v obci Únanov 7 km daleko je poněkud klidnější místo, na Vranovskou přehradu je to 20 km - nově zprovozněny vyhlídkové plavby!, nádherný vranovský zámek a konečně menší Výrovická přehrada se nachází asi 12 km daleko.

 

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI