Penzion U Liptáků

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Liptáků v Pasohlávkách nabízí ubytování v klidném prostředí nedaleko centra obce. Ubytovací kapacity jsou v současné době tvořeny penzionem s třemi 4-lůžkovými pokoji se společným zázemím a nově postaveným 2-lůžkovým apartmánem - domečkem, který má vlastní kuchyňku a vlastní sociální zařízení. Přistýlky jsou možné.

    Penzion - k dispozici jsou 3 standardně vybavené čtyřlůžkové pokoje. Každému pokoji náleží vlastní sociální zařízení. Na patře je společná kuchyňka (elektrický vařič, varná konvice, nádobí). Každý pokoj má svoji ledničku.
    Od sezóny 2009 nabízíme samostatný objekt pro 2 osoby - "domeček". Foto najdete ve fotogalerii.
    Součástí penzionu je velká zahrada se zahradním nábytkem, kde je možnost grilování, a nový vinný sklípek s možností posezení.
    Mezi přednosti našeho penzionu patří uzamčené parkoviště a úschovna jízdních kol.
    Penzion má bezbariérový přístup.
    Pro ty, kteří potřebují být i na dovolené online, je k dipozici wifi připojení.
    Penzion se nachází 50m od vodní plochy a cca 500m od ATC Merkur. Asi 200m se nachází restaurace, kde je možnost stravování.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI