Penzion U Maňáků

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinné vinařství a penzion u Maňáků se nachází v malebné obci Perná (na trase Brno – Mikulov), která leží na úpatí Pavlovských vrchů. Apartmány jsou rodinného typu. Pro hosty nabízíme možnost využití venkovní terasy, krytého altánu se zahradním grilem, otevřeného parkoviště, úschovny kol i písečného kurtu pro milovníky volejbalu.

 

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ

Apartmán Helenka

(ložnice se 2 lůžky, vybavená kuchyňka – lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, obývací kout s 1 lůžkem , podkrovní ložnice s 6 lůžky, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek)

Apartmán 1

(ložnice se 3 lůžky, vybavená kuchyňka – lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, obývací kout , podkrovní ložnice s 8 lůžky, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek)

Apartmán 2

(vybavená kuchyňka – lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, obývací kout , podkrovní ložnice s 6 lůžky, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek)

Apartmán 3

(ložnice se 3 lůžky, vybavená kuchyňka – lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, obývací kout s 2 lůžky , podkrovní ložnice se 7 lůžky, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek)

Apartmán Michaela

(ložnice se 2 lůžky, vybavená kuchyňka – lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, obývací kout  a 2 lůžky, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek)

Cenu za Setkání s vínem vám připravíme na základě vašich individuálních požadavků.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI