Penzion U Maňáků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinné vinařství a penzion u Maňáků se nachází v malebné obci Perná (na trase Brno – Mikulov), která leží na úpatí Pavlovských vrchů. Apartmány jsou rodinného typu. Pro hosty nabízíme možnost využití venkovní terasy, krytého altánu se zahradním grilem, otevřeného parkoviště, úschovny kol i písečného kurtu pro milovníky volejbalu.

 

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ

Apartmán Helenka

(ložnice se 2 lůžky, vybavená kuchyňka – lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, obývací kout s 1 lůžkem , podkrovní ložnice s 6 lůžky, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek)

Apartmán 1

(ložnice se 3 lůžky, vybavená kuchyňka – lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, obývací kout , podkrovní ložnice s 8 lůžky, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek)

Apartmán 2

(vybavená kuchyňka – lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, obývací kout , podkrovní ložnice s 6 lůžky, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek)

Apartmán 3

(ložnice se 3 lůžky, vybavená kuchyňka – lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, obývací kout s 2 lůžky , podkrovní ložnice se 7 lůžky, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek)

Apartmán Michaela

(ložnice se 2 lůžky, vybavená kuchyňka – lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, obývací kout  a 2 lůžky, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek)

Cenu za Setkání s vínem vám připravíme na základě vašich individuálních požadavků.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI