Penzion U Marka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

ubytování ve Vranov nad Dyjí, v penzionu v blízkosti Vranova nad Dyjí a Vranovské přehrady? Pak neváhejte a ubytujte se u nás, zjistíte tak sami, že patříme mezi vyhledávané rodinné penziony na Jižní Moravě. Penzion „U Marka“ se nachází vlevo na vjezdu do obce Čížov, která leží na moravsko-rakouském pomezí (spojnice s rakouským Hardeggem). Čížov je výjimečný tím, že leží na hranicích Národního parku Podyjí.

Ideální podmínky zde najdou i milovníci rybaření, turistiky a cykloturistiky. Rybáři jistě ocení možnost rybolovu jak na pstruhové (Národní park Podyjí) tak mimopstruhové vodě (Vranovská přehrada). Turistům se nabízí četné dobře značené turistické trasy a cyklisté snadno dosáhnou vybraných cílů buď po cyklostezkách v Národním Parku Podyjí, či po velmi málo frekventovaných a ne tak výškově náročných silnicích kraje Jižní Moravy. Čížovem prochází i naše nejznámější cyklostezka Greenways Praha-Vídeň (č.48).

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI