Penzion U Marka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

ubytování ve Vranov nad Dyjí, v penzionu v blízkosti Vranova nad Dyjí a Vranovské přehrady? Pak neváhejte a ubytujte se u nás, zjistíte tak sami, že patříme mezi vyhledávané rodinné penziony na Jižní Moravě. Penzion „U Marka“ se nachází vlevo na vjezdu do obce Čížov, která leží na moravsko-rakouském pomezí (spojnice s rakouským Hardeggem). Čížov je výjimečný tím, že leží na hranicích Národního parku Podyjí.

Ideální podmínky zde najdou i milovníci rybaření, turistiky a cykloturistiky. Rybáři jistě ocení možnost rybolovu jak na pstruhové (Národní park Podyjí) tak mimopstruhové vodě (Vranovská přehrada). Turistům se nabízí četné dobře značené turistické trasy a cyklisté snadno dosáhnou vybraných cílů buď po cyklostezkách v Národním Parku Podyjí, či po velmi málo frekventovaných a ne tak výškově náročných silnicích kraje Jižní Moravy. Čížovem prochází i naše nejznámější cyklostezka Greenways Praha-Vídeň (č.48).

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI