Penzion U Mikulinců

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Mikulinců - ubytování Mikulov

Náš Penzion je nově vybudován a nachází se v okrajové části města Mikulova (5 minut do centra) na hranici CHKO Pálava pod kopcem Turold. Penzion má vlastní vstup, parkoviště, úschovnu a půjčovnu jízdních kol, společnou kuchyň. Pokoje jsou 2-lůžkové s možností 2 přistýlek pro děti a 1 apartmánový 2-4 lůžkový s balkonem. Všechny pokoje mají chodbičku, vlastní soc. zařízení + sprchový kout, LCD Tv s USB, okno. Společná plně vybavená kuchyň s jídelním stolem. Pro malé děti půjčujeme zdarma cestovní postýlku. Optimální kapacita penzionu je 13 lidí. Penzion má internetové připojení (WiFi). V objektu se dále nachází malé řeznictví s občerstvením, kde si můžete zakoupit vše na snídani, oběd, večeři. Také vaříme meníčka (polévka+hotové jídlo). Můžete také ochutnat naše výrobky - domácí škvarky, tlačenku, jitrnice, jelítka, klobásy.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI