Penzion u sklepů

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Sklepů - Hovorany

Přijměte naše pozvání do příjemných a útulných prostor rodinného vinařského penzionu. Penzion u sklepů se nachází v hezkém prostředí malebné vinařské vesničky Hovorany na jižní Moravě v zákoutí vinných sklípků a poklidného okolí rybníka. Penzion u sklepů nabízí ubytování všem, kteří hledají klidné místo pro víkendový relax, dovolenou, aktivní cykloturistiku a pro všechny, kteří hledají vhodné místo pro firemní akce, školení, skupinové akce a rodinné oslavy.

 

Ubytování na Jižní Moravě

Celková ubytovací kapacita penzionu je 17 pokojů až s 55 lůžky (39 lůžek, 16 přistýlek). Penzion u sklepů nabízí 1x jednolůžkový, 10x dvoulůžkový, 6x třílůžkový pokoj.

Každý pokoj má vlastní WC, sprchu. Ručníky, osušky pro ubytované hosty jsou samozřejmostí. V celém areálu penzionu u sklepů je možné se připojit k internetu pomocí WiFi zdarma. Pro cyklisty je k dispozici úschovna kol. Pohodlné parkování aut či autobusu u objektu.

Snídaně podávána v lidové izbě od 8:30 do 10:00 hod. Pro větší skupiny nabízíme možnosti polopenze či plné penze pouze po předchozí dohodě. Upozorňujeme, že nefungujeme jako restaurační zařízení.

1x dvoulůžkový bezbariérový pokoj včetně sociálního zařízení a wc.

 

Akce pro firmy a skupiny

Jižní Morava nabízí nepřeberné možnosti kulturního a sportovního vyžití. Využijte proto pro své firemní a skupinové akce náš penzion a zažijte kouzlo Slovácka. Rezervujte si vinárnu s krbem o kapacitě 45 osob či lidovou izbu pro 25 osob s nádhernými kachlovými kamny. V případě zájmu je pro firmy k dispozici flipchart a dataprojektor. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám připravíme cenovou nabídku.

Dále nabízíme odpolední a večerní programy a akce pro firmy či skupiny (řízené degustace, zabíjačkové hody, školení atd.) s doprovodným programem dle přání zákazníka (cimbálová muzika, harmonika) při sklence výborného vína z našich vinic a ochutnávce tradiční domácí moravské kuchyně. Dbáme na to, aby veškeré suroviny a potraviny byly odebírány od místních producentů.
 

 

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI