Penzion u sklepů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Sklepů - Hovorany

Přijměte naše pozvání do příjemných a útulných prostor rodinného vinařského penzionu. Penzion u sklepů se nachází v hezkém prostředí malebné vinařské vesničky Hovorany na jižní Moravě v zákoutí vinných sklípků a poklidného okolí rybníka. Penzion u sklepů nabízí ubytování všem, kteří hledají klidné místo pro víkendový relax, dovolenou, aktivní cykloturistiku a pro všechny, kteří hledají vhodné místo pro firemní akce, školení, skupinové akce a rodinné oslavy.

 

Ubytování na Jižní Moravě

Celková ubytovací kapacita penzionu je 17 pokojů až s 55 lůžky (39 lůžek, 16 přistýlek). Penzion u sklepů nabízí 1x jednolůžkový, 10x dvoulůžkový, 6x třílůžkový pokoj.

Každý pokoj má vlastní WC, sprchu. Ručníky, osušky pro ubytované hosty jsou samozřejmostí. V celém areálu penzionu u sklepů je možné se připojit k internetu pomocí WiFi zdarma. Pro cyklisty je k dispozici úschovna kol. Pohodlné parkování aut či autobusu u objektu.

Snídaně podávána v lidové izbě od 8:30 do 10:00 hod. Pro větší skupiny nabízíme možnosti polopenze či plné penze pouze po předchozí dohodě. Upozorňujeme, že nefungujeme jako restaurační zařízení.

1x dvoulůžkový bezbariérový pokoj včetně sociálního zařízení a wc.

 

Akce pro firmy a skupiny

Jižní Morava nabízí nepřeberné možnosti kulturního a sportovního vyžití. Využijte proto pro své firemní a skupinové akce náš penzion a zažijte kouzlo Slovácka. Rezervujte si vinárnu s krbem o kapacitě 45 osob či lidovou izbu pro 25 osob s nádhernými kachlovými kamny. V případě zájmu je pro firmy k dispozici flipchart a dataprojektor. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám připravíme cenovou nabídku.

Dále nabízíme odpolední a večerní programy a akce pro firmy či skupiny (řízené degustace, zabíjačkové hody, školení atd.) s doprovodným programem dle přání zákazníka (cimbálová muzika, harmonika) při sklence výborného vína z našich vinic a ochutnávce tradiční domácí moravské kuchyně. Dbáme na to, aby veškeré suroviny a potraviny byly odebírány od místních producentů.
 

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI