Penzion U Školy

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V našem penzionu najdete krásné ubytování i řadu dalších služeb. Naservírujeme Vám výtečnou kuchyni, můžete u nás pohodlně a bezplatně zaparkovat a máme přípojení k internetu. K dispozici je Vám rovněž prostorná zahrada s venkovním posezením, grilem, udírnou, otevřeným ohništěm a letním barem. Využít můžete i hřiště na plážový volejbal a bazén. Děti si jistě užijí na pískovišti, skluzavce, trampolíně a několika prolézačkách. Nedaleko penzionu se pak nachází fotbalové hřiště a tenisové kurty.

V našem penzionu vaří výborný kuchař pan Dušan Pálka, který se stará nejen o vyhládlé žaludky našich ubytovaných hostů při návratech z výletů po okolí, ale i o prezentaci své kuchyně na nejrůznějších kulturních nebo soukromých akcích. Níže pro Vaši představu uvádíme výběr z aranžmá jak jednotlivých pokrmů, tak stolování.
V případě zájmu je možné domluvit přímo na místě občerstvení k vínu v rámci řízených degustací v okolních vinných sklepech a to i pro větší počet osob. Jestliže Vás tyto obrázky nadchly, rádi pro Vás připravíme firemní oslavu či svatební hostinu včetně aranžmá interiéru.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI