Penzion U Školy

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V našem penzionu najdete krásné ubytování i řadu dalších služeb. Naservírujeme Vám výtečnou kuchyni, můžete u nás pohodlně a bezplatně zaparkovat a máme přípojení k internetu. K dispozici je Vám rovněž prostorná zahrada s venkovním posezením, grilem, udírnou, otevřeným ohništěm a letním barem. Využít můžete i hřiště na plážový volejbal a bazén. Děti si jistě užijí na pískovišti, skluzavce, trampolíně a několika prolézačkách. Nedaleko penzionu se pak nachází fotbalové hřiště a tenisové kurty.

V našem penzionu vaří výborný kuchař pan Dušan Pálka, který se stará nejen o vyhládlé žaludky našich ubytovaných hostů při návratech z výletů po okolí, ale i o prezentaci své kuchyně na nejrůznějších kulturních nebo soukromých akcích. Níže pro Vaši představu uvádíme výběr z aranžmá jak jednotlivých pokrmů, tak stolování.
V případě zájmu je možné domluvit přímo na místě občerstvení k vínu v rámci řízených degustací v okolních vinných sklepech a to i pro větší počet osob. Jestliže Vás tyto obrázky nadchly, rádi pro Vás připravíme firemní oslavu či svatební hostinu včetně aranžmá interiéru.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI