Penzion U Studánky

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Studánky - ubytování Břeclav

Penzion U Studánky je vhodný k celoročnímu ubytování pro 16 osob ve třech samostatných apartmánech. V každém apartmánu je k dispozici koupelna s WC a sprchovým koutem, ložnice s 5 (6) lůžky a obývací kuchyň. Kuchyň je vybavena dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, lednicí, varnou konvicí a nádobím, v obývací kuchyni je TV a rádio, v koupelně je k dispozici vysoušeč vlasů, ručníky a osušky. Samozřejmostí je sada ložního prádla na osobu. Apartmán v horní zadní části penzionu má samostatnou terasu s posezením a grilem. Spodní část penzionu je vybavena jako stylová vinárna s krbem. Při pronájmu apartmánů slouží vinárna v přízemí pouze ubytovaným hostům. Ve všech apartmánech je k dispozici bezplatné wifi připojení k internetu.

 

Služby v penzionu

Školení pro pracovní kolektivy a pracovní schůzky

Jste malá firma, nebo jen úzký okruh pracovníků? Náš penzion Vám nabízí prostory ke konání školení či pracovních setkání pro 16 osob. V prostorách vinárny máme k dispozici flip chart a promítací plátno. Vaše ostatní požadavky jsme schopni s Vámi dále dohodnout. V prostorách penzionu je bezplatná wifi.

Posezení u vína

Mimo hlavní ubytovací sezónu Vám nabízíme stylové posezení ve vinárně u krbu.Přijeďte ochutnat naše moravská vína, uzavřít výhodný obchod nebo si jen posedět se svými přáteli. Kapacita posezení je max. 25 osob. Jsme schopni Vám zajistit ubytování v okolních sklepech. Po dohodě pro Vás zajistíme občerstvení v podobě obložených mís, či teplou večeři. Těšíme se na Vaši návštěvu :-))...

Pro naše ubytované hosty je degustace vína z našeho sklepa samozřejmostí!!

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

 
Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Možnosti okolí penzionu


Strachotín je ideální místo ke strávení Vaší aktivní dovolené. Obcí prochází Moravská vinná cyklotrasa a Mikulovská vinařská stezka. Pro milovníky sportovního rybaření jsou v okolí dva rybářské revíry - 461 024 Dyje 5 (Novomlýnská nádrž) a Dyje 6 (Věstonická nádrž). Od 1. května roku 2009 přibyl Strachotín mezi zastávkami lodní dopravy. Lodí se můžete vypravit do Dolních Věstonic, Šakvic či YC Pavlov, nebo se můžete vydat na vyhlídkovou plavbu po největším jezeře vodního díla Nové Mlýny.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI