Penzion U Vlků

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Snídaně formou švédského stolu jsou bohaté - vajíčka, sýry, džem, máslo, šunka, paštika, ovoce, zelenina, bábovka, celerálie, wasa-knackebrot, jogurty, hemenex, pomazánka, káva, čaj, džus, kakao, ...

V naší hospůdce nevaříme.První restaurace je od penzionu cca 100m, ostatní do 250m.

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Penzion se nachází asi 150m od historického centra Valtic. Valtice jsou město ležící při hranicích s Rakouskem, proslulé krásným zámkem a vinařstvím. Valtický zámek byl honosným sídlem rakouských i moravských pánů Lichtenštejnů. Ve sklepeních zámku najdete Národní salon vín, v dalších prostorách je sídlo Národního vinařského centra. Kde jinde máte k vínu blíž, než právě tady, ve Valticích?

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál je jednou z nejvzácnějších perel pokladnice historického a kulturního bohatství České republiky.

Od roku 1992 je zapsán v seznamu míst Světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. V listině doslova stojí: "Zápis do tohoto Seznamu potvrzuje výjimečnou hodnotu světového významu kulturního nebo přírodního místa, které vyžaduje ochranu pro blaho celého lidstva".

Rozkládá se na ploše zhruba 200 km2 a je považován za nejrozsáhlejší člověkem vymodelované území v Evropě a prav-děpodobně i na celé planetě. Rod Lichtenštejnů po staletí budoval a dával tvář krajině, která dnes přitahuje turisty z celého světa. Poznejte výstavní sídla rodu Lichtenštejnů s okrasnými zahradami, loveckými zámečky, Minaretem a dalšími vzácnými stavbami.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI