Penzion V ZAHRANIČÍ

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion je nekuřácký a nabízí vám ubytování s celkovou kapacitou 75 lůžek rozdělených do dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojů. Penzion v zahraničí – Bořetice, Kraví Hora se nachází v samém srdci recesistické svobodné spolkové republiky Kraví Hora v Bořeticích. Jenž je součástí mikroregionu Modré Hory ve Velkopavlovické vinařské oblasti. Penzion leží přímo v areálu 290 vinných sklípků a patří k nejvyhledávanějším ubytovacím objektům celého regionu.

    kapacita 75 lůžek
    moravská restaurace
    posezení ve vinném sklípku
    firemní akce, sportovní soustředění
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Petros
Petros 27. Červenec 2015 - 18:06
Počet hlasů: 898
Chtěl bych tímto včas varovat všechny lidičky, kteří nechtějí mít zkažený víkend, nebo dokonce celou dovolenou. Mohu říct, že tento penzion si nezaslouží nic než kritické hodnocení. Začalo to objednáním ubytování, kde již nám byly přes stránky slevomatu podané záměrně milné informace. Měli jsme mít pokoj se sociálkou, dle fotek v určité kvalitě. Po příjezdu jsme se nestačili divit. Pokoj min. z roku 1970, staré dvě oddělené válendy, těsně před rozpadem, pokoj samozřejmě bez sociálky, bez skříně, bez ničeho. Viděl bych to na úrovni horší ubytovny pro sociálně slabé občany. Prý jsme si měli pokoj se sociálkou dopředu zarezervovat. Zde je první kámen úrazu. V té době, tedy v březnu, nebyla na stránkách žádná zmínka o nutnosti rezervace. Pravděpodobně tyto informace nebyly záměrně veřejnosti poskytnuty. Jak se říká, když ptáčka lapají, hezky mu zpívají. Náhradní pokoj jsme nedostali s tím, že jestli se nám to nelíbí, tak můžeme klidně odjet a reklamaci ať podáme u slevomatu " SLEVER ". Dálší kámen úrazu byl v jednání majitele, či provozovatele. Od samotného začátku řešení problému, doslova hulvátské arogantní jednání. Nic ho nezajímalo, nic nechtěl řešit, absolutně žádná snaha. Jak se říká, měl nás doslova " na salámu ". Mělo se jednat o budovu bývalého JZD, tedy se hodí k jeho jednání přírovnání "sedláka". Mohu říct, že s něčím takovým jsme se ještě doposud nesetkali. A to již nemluvím o stravě a celkovém zázemí. Na místě jsme si stejné nepříjemné zkušenosti, jak s ubytováním, tak i s jednáním majitele předali i s jinými lidmi. Nebyli jsme tedy jediný, kdo naletěl. Závěr byl takový, že k ubytování již zde nedošlo, toto jsme zrušili. Byla nám po vyčerpávajícím, krušném a velmi nepříjemném dohadování vrácena alespoň nějaká částka peněz. Po chvilce hledání jsme našli jiné ubytování, které se s tímto nedalo v žádném směru srovnat, z pekla jsme skočili rovnou do ráje. Raději si tedy vyberte jiné ubytování, kdy je i v této lokalitě z čeho vybírat, ať nenaletíte a nejste zklamaný tak, jako my.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 2

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI