Penzion Victoria

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme nekuřácká restaurace s vinárnou a penzion Victoria, v Želešicích. V penzionu poskytujeme ubytování ve stylově zařízených pokojích nábytkem ze 30 let, avšak vybavených moderním sociálním zařízením. Pokoje jsou 2 lůžkové s možností přistýlky a vybavené vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem (pokoj** hydromasážní vana), TV a Wifi. Snídaně podáváme dle domluvy. Nabízíme příjemné posezení v restauraci a vinárně s kapacitou 50 a 60 míst. Rádi pro Vás připravíme rodinné oslavy, promoce, rauty, firemní večírky, školení, křtiny, školní setkání, dětské oslavy, svatby a jiné dle Vašeho přání.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI