Penzion Victoria

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme nekuřácká restaurace s vinárnou a penzion Victoria, v Želešicích. V penzionu poskytujeme ubytování ve stylově zařízených pokojích nábytkem ze 30 let, avšak vybavených moderním sociálním zařízením. Pokoje jsou 2 lůžkové s možností přistýlky a vybavené vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem (pokoj** hydromasážní vana), TV a Wifi. Snídaně podáváme dle domluvy. Nabízíme příjemné posezení v restauraci a vinárně s kapacitou 50 a 60 míst. Rádi pro Vás připravíme rodinné oslavy, promoce, rauty, firemní večírky, školení, křtiny, školní setkání, dětské oslavy, svatby a jiné dle Vašeho přání.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI