Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Viktoria

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v 5 dvojlůžkových pokojích s možností přistýlek na dvou pokojích, celková kapacita je 12 lůžek. Parkování je možné před penzionem na dvou velkých parkovištích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí, připojením na internet, klimatizací, ledničkou, od léta 2007 také satelitem. Odemykání a zamykání dveří v penzionu je z důvodu Vaší bezpečnosti zajištěno elektronickou čipovou kartou. Na pokojích je zakázáno kouření. Vysoušeč vlasů, žehlení a praní prádla na požádání možné. K penzionu patří kavárna s restaurací s každodenním provozem, s kapacitou 60ti míst, která nabízí široký výběr jídel jak české, tak mezinárodní kuchyně. V letních měsících nabízí příjemné posezení na venkovní terase s fontánou. Pořádáme podnikové večírky, oslavy, menší svatby, narozeninové párty, rauty.

Zajistíme posezení ve vinném sklepě v Novém Šaldorfě - ochutnávka vína s výkladem vzniku sklepa a výroby vína spojená s ochutnávkou vína přímo ve sklepě 15 metrů pod zemí.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI