Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Vinařský dům - Dubňany

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Vinařský dům - ubytování Moravské Slovácko

Nově otevřený penzion s vlastním uzavřeným parkovištěm ležící přímo na vinařské stezce Vás zve. Nabízíme dvou a tří lůžkové plně vybavené pokoje, s vlastním soc. zařízením, ručníky, televizí a minibarem, společenskou místností, přístřeškem pro kola a venkovním krytým posezením. Náš penzion je ideální pro cyklistické výpravy za krásami Moravy. Dubňany leží přímo na vinařské stezce v srdci Slovácka odkud je vše dostupné.

Od Lednice po Buchlov. Okolní cesty s mírným vlnovitým terénem a mezi vinohrady i sklepy zvládnou cyklisté všech kategorií. Pro silné jedince je možno vyšlápnout třeba na Strážovský kopec s krásným výhledem na pohoří Pálavy po karpatskou Javorinu. Za návštěvu také bezesporu stojí nedaleký proslulý zámek Milotice. Jsme akreditovaným členem sdružení Cyklisté vítáni.

Pokud se rozhodnete pro ubytování bez snídaně, přímo naproti penzionu je pekárna, řeznictví i obchod s potravinami.

Jsme však zaměřeni hlavně na víno a vše co s ním souvisí. Součástí objektu je i rozsáhlá vinotéka s více jak 150 vzorky vín moravských menších vinařských firem, prodejna vinařských, someliérských  a hospodářských potřeb a v neposlední řadě je možná i návštěva našeho vinného sklepa.

U nás máte také možnost zapůjčení kol, sportovních potřeb, her, atd.. V blízkém okolí našeho penzionu se nachází nově rekonstruované městské koupaliště s toboganem, několika bazény, beach-volleybalem. hřištěm, restaurací - 5 min chůze, dále nové městské sportovní centrum Želva s možností bowlingu, squasche, kuželek, sauny, masáží, posilovny, velké haly (rozměry vyhovují oficiálním předpisům floorbalu). V sportovním centru je i restaurace - 10 min. chůze.

V blízkosti penzionu se také nachází tři antukové tenisové kurty s osvětlením. - 10 min chůze.

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI