Penzion Vinařský dvůr

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Vunařský dvůr - Vinařství Krejčiřík

Nachází se přímo v prostorách našeho vinařství, jehož hlavní výhodou je, že unavený návštěvník si může jít odpočinout po náročné degustaci na ubytování. Rodinné vinařství Krejčiřík, je malá firma dynamicky se rozvíjející, která navázala na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína. Bílá a červená vína z Velkých Pavlovic dosahovala vždy těch nejvyších kvalit a to je závazek I našeho vinařství. Máme k tomu však velmi dobré podmínky. Převážná část vinic se totiž nachází v jedné z nejlepších lokalit Velkopavlovické vinařské oblasti nazvané Staré Hory.

 

K dispozici máme 4 x třílužkový pokoj + možnost přistýlky, maximálně tedy 20 osob.

Vybavení pokojů:
- Kapacita max 20 osob
- Koupelna, WC na každém pokoji
- Možnost snídaní, polopenze
- TV, WIFI připojení
- Klimatizace

 

Vinný sklep a posezení

Původní sklep je v pravém slova smyslu stoletý. Ani můj děd si nevzpomínal přesně, kdy byl vykopán. Každopádně v roce 1920 již existoval, ale máme důvod se domnívat, že může být i podstatně starší.

Jak se vyvíjelo naše vinařství, rozšiřoval se i náš sklep, který svým stylovím pojetím nadchne každého návštěvníka.

Dnes jsou prostory viného sklepa upraveny tak, abychom zde mohli nejen při výrobě a kontrole vín příjemně posedět, ale především proto, abychom mohli naše kamarády a milé hosty uvítat do nefalšovaného autentického prostředí moravského sklepa.
Tady na nás dýchá odkaz našich předků jsou, tady jsou chuť a aroma dobrého vína umocněny atmosférou a vůní prostorů, kde odedávna vzniká.

 

Degustace a pořádání společenských akcí

Degustace a pořádání společenských akcí necháváme vždy na telefonické domluvě. V základu je včak rozdělujeme na dvě základní skupiny :

Degustace:

řízená degustace vín z naší produkce dle aktuální nabídky 250 kč / osoba / 10-12 vzorků

Degustace s posezením:

řízená degustace vín z naší produkce dle aktuální nabídky 10-12 vzorků se svačinou a posezením ve vinárně (max 3 hod) 350 kč / osoba

Společenský večer „ AKCE“ ve sklepě : celovečerní program vinný program zahrnuje: řízenou degustaci vín dle aktuální nabídky 10-12 vzorků, sýry, čerstvý chlém z místní pekárny, teplou – studenou večeři , volná konzumace vín, slané pešivo, oříšky , minerálka atd, cena 720 kč / osoba

Na přání zajistíme muziky (cimbál či harmoniku)

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI