Penzion In Vino

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion In vino … je vhodný jak pro ubytování na služební cestě, či pro firemní akce, tak i pro strávení rodinné dovolené. Penzion má k dispozici 13 pokojů, což je 42 lůžek + 13 přistýlek. 1 apartmán – 2 samostatné ložnice, v jedné ložnici jsou 2 lůžka s možností přistýlky a v druhé jsou 2 lůžka, koupelna a toaleta. 1 apartmán – 2 samostatné ložnice, v každé ložnici jsou 2 lůžka, dále pokoj se 3 lůžky + možnost přistýlky, koupelna a toaleta. 3 dvoupokoje – 5 lůžek + 1 přistýlka s vlastní koupelnou a toaletou. 7 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky s vlastní koupelnou a toaletou. 1 dvoulůžkový pokoj s bezbariérovým přístupem s možností přistýlky, vlastní koupelna a toaleta. Dalším vybavením pokojů je televize, internet. Pro ubytované hosty  je možnost parkování v areálu penzionu.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI