Penzion Vintrovna

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pokoj Classic 1 - Pokoj Classic 1 je vybaven vlastním sociálním zařízením s možností TV a DVD, bezplatná WiFi. Pokoj Classic 2  - Pokoj Classic 2 je třílůžkový s možností propojení dalšího pokoje na 6-7 lůžek (z toho jedna přístýlka). Má vlastní sociální zařízení a plně vybavený kuchyňský kout s ledničkou, mikrovlnnnou troubou a varnou konvicí, včetně nádobí. Je velmi vhodný pro rodinu s dětmi. Pokoje Premium 4, 5, 6 - Nově zařízené pokoje Premium 4, 5, 6 s plovoucí podlahou mají vlastní sociální zařízení, možnost TV, bezplatná WiFi. Pokoj Premium 4 má možnost 1 přístýlky. Pokoj Premium 8 - Nově zařízený pokoj Premium 8, je vhodný pro 3-4 osoby, má vlastní sociální zařízení, plně vybavený kuchyňský kout s lednicí, keramickou varnou deskou, digestoří, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí včetně nádobí, možnost TV, bezplatná WiFi. Je velmi vhodný pro rodinu s dětmi.

Pokoj Deluxe 7

Nově zařízený pokoj Deluxe 7 s plovoucí podlahou má vlastní sociální zařízení, možnost TV, bezplatnou WiFi a plně vybavený kuchyňský kout s lednicí, keramickou varnou deskou, digestoří, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí včetně nádobí. Na vyžádání lze připravit snídaňový balíček.

Pokoj Apartmá 9 - k dispozici od 1/2014

Prostorné apartmá s jídelním koutem a pohovkou má vlastní koupelnu s rohovou vanou, samostatnou minikuchyni s lednicí, keramickou varnou deskou, digestoří, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí včetně nádobí, možnost TV, bezplatná WiFi. Velmi vhodné pro rodinu s více dětmi.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI