Penzion ZI

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion ZI nabízí příjemné a pohodlné ubytování na Pálavě. Konkrétně ubytování v obci Dolní Dunajovice, která leží 40 km jižně od Brna, 7 km od Mikulova a 5km od Pálavských jezer. Ubytovat se můžete ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích za stejnou cenu – 300 Kč za osobu na noc. Penzion leží na klidném místě a sám také poskytuje klidné ubytování v rodinném prostředí. WI-FI ZDARMA Ubytování Pálava.

Pálava přitahuje turisty hledající klidnou dovolenou, čistý vzduch, dobré víno nebo příjemné cyklostezky lemované vinohrady. Penzion ZI v Dolních Dunajovicích je ideální základnou pro poznávání Pálavy. V penzionu je k dispozici 15 lůžek v několika prosvětlených pokojích, které jsou standardně vybaveny . K dispozici je i kuchyňský kout s vybavením.

Součástí penzionu je i klidná zahrada s příjemným venkovním posezením, kde můžete odpočívat, opalovat se, v klidu snídat nebo večer grilovat. V areálu penzionu je také zajištěno chráněné parkování.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI