Penzion ZI

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion ZI nabízí příjemné a pohodlné ubytování na Pálavě. Konkrétně ubytování v obci Dolní Dunajovice, která leží 40 km jižně od Brna, 7 km od Mikulova a 5km od Pálavských jezer. Ubytovat se můžete ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích za stejnou cenu – 300 Kč za osobu na noc. Penzion leží na klidném místě a sám také poskytuje klidné ubytování v rodinném prostředí. WI-FI ZDARMA Ubytování Pálava.

Pálava přitahuje turisty hledající klidnou dovolenou, čistý vzduch, dobré víno nebo příjemné cyklostezky lemované vinohrady. Penzion ZI v Dolních Dunajovicích je ideální základnou pro poznávání Pálavy. V penzionu je k dispozici 15 lůžek v několika prosvětlených pokojích, které jsou standardně vybaveny . K dispozici je i kuchyňský kout s vybavením.

Součástí penzionu je i klidná zahrada s příjemným venkovním posezením, kde můžete odpočívat, opalovat se, v klidu snídat nebo večer grilovat. V areálu penzionu je také zajištěno chráněné parkování.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI