Penziony Gaudeo - Vranov nad Dyjí

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penziony GAUDEO byly postaveny v letech 2007 až 2009 a nachází se přímo v areálu kempu Vranovská pláž - Vranovská přehrada. Celková kapacita penzionů GAUDEO je 88 lůžek ve třech budovách, rozdělených do 12-ti čtyřlůžkových (mezonetových) a 20-ti dvoulůžkových apartmánů, z toho 4 apartmány jsou plně bezbariérové.

Každý z apartmánů je vybaven kuchyňským koutem s lednicí a mikrovlnou troubu, k dispozici je i základní nádobí. Samozřejmostí je vlastní sociální zázemí (koupelna s WC), TV se satelitním příjmem a možností připojení k internetu. Nespornou výhodou všech apartmánů je vlastní vchod a prostorná terase s výhledem na jezero Vranovské přehrady a pláž, jako stvořená pro příjemné chvíle nad lahví výtečného vína nebo klidné chvilky při ranní kávě.

Při stavbě penzionů se myslelo i na cyklisty, kteří mohou využít úschovnu kol. Pro řidiče automobilů je k dispozici prostorné parkoviště přímo za budovami penzionů. Návštěvníky překvapí příjemná obsluha, vytříbený vkus a prostorné apartmány zařízené v moderním stylu. Kromě pohodlného ubytování nabízí penziony GAUDEO v bezprostřední blízkosti Vranovské přehrady 500 m dlouhou písečnou pláž  s pozvolným přístupem do vody, velký tobogán, 6 víceúčelových hřišť pro nohejbal a volejbal, lanový park a mnoho dalšího.

Základní informace o penzionu GAUDEO:

 • celková kapacita 88 lůžek, ve 12-ti čtyřlůžkových (mezonetových) a 20-ti dvoulůžkových pokojů
 • úschovna kol
 • prostorné parkoviště přímo za budovami penzionů
 • restaurace s kapacitou 100 míst
 • školící místnosti s kapacitou až 120 osob
 • vzdálenost 200 m od pláže na Vranovské přehradě

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/penziony_gaudeo_7_1200x800.jpghttps://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/img_3545_1200x800.jpg

 

Rádi Vás také uvítáme v areálu Campingu Vranovská Pláž

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Pozor, v termínu od 28.6. do 30.8. obsahuje cena za ubytování:
- snídani formou švédských stolů
- parkování
- vstup na pláž

Mimosezóna - základní ceník

DatumMimosezóna I
1.4.-31.5. / 1.10.-31.10.
Mimosezóna II
1.6.-27.6. / 31.8.-30.9.
1- lůžkový pokoj490,- Kč
osoba / noc*
520,- Kč
osoba / noc*
2- lůžkový pokoj390,- Kč
osoba / noc*
420,- Kč
osoba / noc*
4- lůžkový pokoj390,- Kč
osoba / noc*
420,- Kč
osoba / noc*
Dítě 4 - 12 let290,- Kč
dítě / noc*
310,- Kč
dítě / noc*
Přistýlka290,- Kč
osoba / noc*
310,- Kč
osoba / noc*

Mimosezóna - zvýhodněné ceny pro vícedenní pobyty

Zvýhodněná cena platí při rezervaci pokoje minimálně na 4 noci - 5 dní.

DatumMimosezóna I
1.4.-31.5. / 1.10.-31.10.
Mimosezóna II
1.6.-27.6. / 31.8.-30.9.
2- lůžkový pokoj350,- Kč
osoba / noc*
380,- Kč
osoba / noc*
4- lůžkový pokoj350,- Kč
osoba / noc*
380,- Kč
osoba / noc*
Přistýlka250,- Kč
osoba / noc*
270,- Kč
osoba / noc*

* Cena za osobu bez snídaně. Snídani je možné objednat za 80 Kč / osoba.

Zvýhodněný ceník pro rodiny s dětmi

Zvýhodněná cena platí v případě, že na pokoji je ubytované alespoň jedno dítě ve věku 4 až 12 let.

DatumSezóna I
28.6.-16.8.
Sezóna II
16.8.-30.8.
2- lůžkový pokoj7.840,- Kč
pokoj / týden
7.420,- Kč
pokoj / týden
2- lůžkový pokoj + přistýlka10.710,- Kč
pokoj / týden
10.290,- Kč
pokoj / týden
4- lůžkový pokoj14.980,- Kč
pokoj / týden
13.720,- Kč
pokoj / týden

Sezóna - základní ceník

DatumSezóna I
28.6.-16.8.
Sezóna II
16.8.-30.8.
2- lůžkový pokoj9.240,- Kč
pokoj / týden
8.400,- Kč
pokoj / týden
4- lůžkový pokoj16.800,- Kč
pokoj / týden
15.680,- Kč
pokoj / týden
Přistýlka2.870,- Kč
přistýlka / týden
2.870,- Kč
přistýlka / týden

Poznámky k ceníku

 • V sezóně I a II je v ceně zahrnuta snídaně formou švédských stolů, parkování a vstup na pláž.
 • Dítě do čtyř let má vždy pobyt zdarma bez nároku na lůžko.
 • V ceně nejsou zahrnuty poplatky (rekreační poplatek 12 Kč osoba / noc od 18 do 70 let, poplatek z ubytovací kapacity 2 Kč osoba / noc).
 • Týdnem se rozumí doba od soboty do soboty, tj. 7 nocí
 • Na sezónu I a II přednostně přijímáme rezervace na celý týden (nástupní den je sobota). Rezervace na kratší dobu přijímáme od poloviny června.
 • Na pokoji je možné využít pouze jednu přistýlku.

Ceník stravy

 Snídaně*ObědyVečeře
dospělí80,- Kč / osoba100,- Kč / osoba100,- Kč / osoba
děti80,- Kč / osoba80,- Kč / osoba80,- Kč / osoba

* Cena platná pro hosty ubytované v penzionech GAUDEO. Pro ostatní hosty platí cena 100 Kč / snídaně formou švédských stolů (v případě, že je v penzionu ubytováno méně než 15 osob podává se servírovaná snídaně).

 

Kontakt

Adresa: Penziony a restaurace GAUDEO, Vranovská přehrada - pláž, 671 03 Vranov nad Dyjí

Tel. Kontakt: +420 774 869 840, +420 568 408 119

Web: www.penzionygaudeo.cz

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Aktivity a okolí

Vranovská Přehrada

Vranovská přehrada je, dle dlouhodobých sledování meteorologů, díky své poloze, nejteplejší přehradou v ČR. Vranovská přehrada, taktéž nazývaná Moravský Jadran - to je místo, kde každý zákazník najde vše, co potřebuje. Nádherná písečná pláž, dostatek místa, výborná infrastruktura, příjemné koupání a bezpočet možností aktivního odpočinku na strávení příjemné dovolené. Okolí Vranovské přehrady Vám může zpříjemnit tzv. geocaching, čímž lze nazvat novodobé hledání pokladů, kterých je kolem Vranovské přehrady několik desítek.

V blízkosti Vranovské přehrady jsou i velmi zajímavé památky, které stojí za zhlédnutí. Vranovská přehrada přímo sousedí s městem Vranov nad Dyjí a s NP Podyjí. NP Podyjí své návštěvníky milující sport, cykloturistiku a pěší turistiku upoutá bezpočtem cyklostezek a turistických stezek. Vranov nad Dyjí je nejenom pěkné místo, ale i krásný a hojně navštěvovaný zámek Vranov nad Dyjí.

Vranovská přehrada loděVranovská pláž u penzionu

 

Cykloturistika

Podmínky pro cykloturistiku v okolí Vranova nad Dyjí jsou velmi dobré. Dobře značené cyklotrasy v okolí Vranovské přehrady i v NP Podyjí poskytují cyklistům možnost rozmanitých výletů po okolí k zajímavým přírodním lokalitám i památkám. Po vstoupení ČR do "schengenského prostoru" je možno na mnohých místech překročit hranici do sousedního Rakouska a projet si trasy, které jsou vyznačené po obou stranách hranice.

Kam za Vínem na Znojemsku

Znojmo a víno je se sebou velice úzce spjato. Kdy se víno na Znojemsku začalo pěstovat, neexistují přesné záznamy. Říká se, že vinnou révu přinesli na Moravu římské legie. Ale pěstování vinné révy zapustilo kořeny až v období velkomoravské říše. První písemné zmínky pocházejí z 11. a 12. století. Koncem 13. století byl ve Znojmě založen vinařský cech. Znojemské víno mělo výbornou pověst a dodávalo se na stůl českých králů. Až do 16. století se vinohradnictví a vinařství dařilo, upadlo však nadlouho po třicetileté válce v 17. století. Obnoveno bylo až v 19. století a dosáhlo vysoké úrovně, kterou si podrželo až dosud. Milovníci vína mohou navštívit nespočetně vinných sklepů a vínoték ať už zvučných značek jako jsou Vinné sklepy Lechovice, Znovín Znojmo nebo vinařství Lahofer, tak i soukromé vinaře, kteří vyrábí víno vysoké kvality. Nesmí být ovšem ani opomenuty krásné vinice.

Kam za kulturou

Každoročně na začátku září se ve Znojmě koná slanost vína nazvaná Znojemské historické vinobraní. Znojemské vinobraní je kulturně společenskou akcí nadregionálního charakteru, která symbolizuje oslavu sklizně vinné révy, ale je také zaměřeno na poznávání tradic, historie a také soudobé kultury. Jeho dějištěm je takřka celé centrum města, respektive velká část městské památkové rezervace a její okolí.

Program je rozdělen do dvou částí, které se časově i prostorově prolínají. Historické části dominuje slavnostní průvod městem v pátek večer a v sobotu odpoledne. Tvoří jej na tři sta postav v dobových kostýmech, a nechybějí pochopitelně koně a řada atrakcí. Zlatým hřebem je manželský královský pár - Jan Lucemburský s Eliškou Přemyslovnou. Průvod je zakončen slavnostní scénou na hlavním pódiu.
 

Stravování

V naší restauraci se budete těšit hned všemi smysly. Vašemu oku bude lahodit nejen překrásný výhled na přehradní jezero a pláž, ale i moderní styl restaurace a způsob servírování pokrmů. Vaše chuťové smysly potěší nejen vybrané chutě pokrmů připravených našimi šéfkuchaři, ale i široká nabídka vín od předních jihomoravských vinařů. Po celém dni stráveném turistickou či vyjížďkami po blízkém okolí, můžete odpočívat na terase při západu slunce a nechat se unášet vůněmi grilovaných steaků a ryb. Uprostřed krásné přírody naleznete nápaditou gastronomii, kladoucí důraz na kvalitní suroviny a způsob servírování pokrmů.

Restaurace má kapacitu 100 míst z toho 30 míst nabízí prostorná terasa s výhledem na kemp a přehradní jezero. Příjemná obsluha se vždy snaží vyhovět přáním našich hostů. Budeme rádi, pokud nás navštívíte a sami vyzkoušíte kvalitu našich služeb. Našimi cíly jsou spokojený zákazník, příznivá cena a jedinečný gastronomický zážitek.

Restaurace GaudeoRestaurace Gaudeo

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI