Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Rekreační areál Vyhlídka - Blansko

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování

Nabízíme ubytování v 2-6 lůžkových pokojích s balkonem nebo terasou. Pokoje nabízejí krásný výhled do okolní zalesněné krajiny a na rybník. Na každém pokoji je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Vyhlídka je plně bezbariérová s výtahem a má kapacitu 99 lůžek. Areál se nachází v okresu Blansko, v klidné oblasti jižní Moravy.

Konferenční prostory

Součástí objektu je konferenční sál s barem a kapacitou 95 osob, jídelna pro 70 osob, salónek pro 30 osob a rozlehlá centrální hala až pro 150 osob.
Společenský sál s barem je ideální pro pořádání konferencí, firemních prezentací, školení, firemních či rodinných oslav, svateb... Přímo ze sálu lze vstoupit na venkovní terasu chráněnou vzrostlými stromy. V sálu je nainstalována videoprojekce, ozvučení s bezdrátovou technologií, wifi i kabelový internet.
Salónek s přilehlou střešní terasou je ideální pro menší skupiny a evokuje domácí prostředí.
K dispozici je připojení k internetu, počítačový koutek, data projektor, projekční plátno, vizualizér, TV se satelitním příjmem, DVD, video, CD přehrávač, kopírování….

  • možnost ubytování i pro rodiny s dětmi

Gastronomie

Dle Vašeho přání připravíme stravování, včetně slavnostního menu, rautu, rožnění selete, grilování….
Jsme připraveni na bezlepkové pobyty, alergie na potraviny a diety. O vše se stará proškolený personál, který vychází našim zákazníkům maximálně vstříc ( pečeme si i vlastní bezlepkový chléb).

Sportovní aktivity

V našem rozlehlém přírodním areálu (16 500 m2 ) jsou k dispozici 2 víceúčelová hřiště, basketbalový plácek, velké dětské hřiště, teepee, přírodní rybník a amfiteátr s ohništěm. Na pozemku máme výběh s koňmi a zookoutek. Přímo v objektu si lze zahrát ping pong, stolní fotbal, šipky a zadovádět na trampolíně. Vyhlídka je ideální místo pro pořádání turistických a cyklovýletů.
 

Relaxace

V těsné blízkosti Vyhlídky se nachází Wellness centrum - velký venkovní přihřívaný bazén se slanou vodou a vodními atrakcemi, vnitřní bazén se slanou vodou a protiproudem, finská a parní sauna, solární louka, masáže. Sleva pro naše hosty 25%!!!

Vstřícný a ochotný personál Rekreačního zařízení VYHLÍDKA je připraven splnit Vaše přání.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt
Kontaktní formulář
Okolí

Zámek Rájec nad Svitavou

Zámek v Rájci vyrostl na místě původní tvrze v 16. století, kdy byl také upraven v renesančním stylu. Z původních majitelů pánů Drnovských z Drnovic přechází zámek do vlastnictví rodu Roggendorfů. Za vlády nových majitelů, rodu Salmů, je vystavěno nové klasicistní sídlo ve francouzském stylu inspirované dobou Ludvíka XVI. V této podobě se zámek dochoval dodnes. Za připomínku stojí jedna z největších zámeckých knihoven na Moravě. Zámecké zahradnictví se specializuje na pěstování kamélií a jeho sbírky čítají na 150 odrůd.

Rozhledna Podvrší u Veselice

Rozhledna na kopci Podvrší byla pojmenována pravděpodobně podle lesní trati nacházející se jihozápadním směrem. Původní rozhledna vznikla někdy ve 20. letech minulého století a sloužila k zeměměřičským pracím. Odstraněna byla v roce 1947. Současná moderní telekomunikační věž byla uvedena do provozu v srpnu roku 2001. Z ochozu je návštěvník odměněn výhledem na celé území CHKO Moravský kras od Helišovy skály až po Hády a také do vzdálenějších končin.

Zámek Blansko

Renesanční budova blanenského zámku stojí v místech původního lenního dvora, zbudovaného na blanenském panství. To bylo součástí léna olomouckých biskupů a bylo po staletí propůjčováno vazalům převážně z řad české a moravské šlechty. V současné době je zámek sídlem městského muzea s řadou zajímavých expozic. Mimo jiné zde vidíme stručný přehled vývoje osídlení zdejší oblasti.

Dřevěný kostelík v Blansku

Kostelík pochází z obce Nižné Seliště na Podkarpatské Rusi. Jeho vystavění se datuje do let 1601-1641. Po vybudování zděného kostela ve 20. století, původní dřevěný kostel chátral. Po vzniku Československa byl vybrán památkovým ústavem k převezení jako kulturní památka. Kostelík zakoupila a do Blanska převezla Církev československá (nyní s přívlastkem husitská) v roce 1936. V jejím výhradním vlastnictví je dodnes. Původní výzdoba byla zachována a v současné době prošla restaurováním.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI