Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Rekreační domek Hradišek - Klobouky u Brna

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační domek Hradišek - stylové ubytování u bazénu na jižní Moravě

Areál Hradišek se nachází v Kloboukách u Brna, 44 km od Lednice. Nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Misto ideální pro klidnou a nerušenou dovolenou i aktivní sportovní a kulturní vyžití všech generací. Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 11 osob ve 4 ložnicích. K zázemí chaty patří sauna.

 

Zahrada u chaty

má vlastní přírodně zastřešenou pergolou, vybavená zahradním nábytkem pod pergolou, zahradním krbem s udírnou, grilem na dřevěné uhlí. Je zde venkovní zapuštěný bazén. Dětský koutek s hračkami a pískovištěm. Domácí zvířata jsou povolena. Zahrada v blízkosti domu je oplocena pro volný pohyb domácího zvířete. Velká zahrada je oplocena částečně.

 

Ubytování

Rodinný dům nabízí ubytování v celkem 4 pokojích.

Ložnice a pokoje:  4 ložnice v patře s 8 - mi lůžky, dále jsou k dispozici 4 přistýlky v obývací místnosti a jedna přistýlka na letní verandě. Ložní prádlo pro 11 hostů. Dvě ložnice jsou na jižní straně propojeny balkónem. Další dvě jsou samostatné pouze s jedním vchodem. Všechny v podkrovním stylu. Veškeré pokoje jsou vybaveny kabelovou televizí. V přízemí budovy se nachází prostorný obývací pokoj a kuchyně. Z kuchyně je možný přímý přístup jak do obývacího pokoje, tak na zahradu přes přístavek, vybavený k večernímu sezení u vína.

Sociální zařízení: V budově na nachází dvě samostatná WC (třetí samostatné WC je k dispozici na zahradě spolu s letní sprchou). Koupelna je vybavená rohovou vanou se sprchou. K samozřejmému vybavení domu patří i pračka.

Sauna: V budově se nachází vlastní sauna s vchodem z koupelny.

Kuchyně: do vybavení domu patří samozřejmě veškeré vybavení pro náruživé kuchaře, včetně plynového sporáku, trouby, mikrovlnné trouby a potřebného nádobí.

Vytápění: Dům je vytápěn ústředním plynovým topením, možné je i vytápění dřevem. Pokoj s dětskou postýlkou je vybaven klimatizací.

Doprava, parkování: Parkování u objektu na vlastním parkovišti.

WiFi: Celý dům je pokryt signálem pro připojení k internetu přes WiFi síť

 

 

Charakter ubytování

  • Chata / chalupa
  • Pokoje
  • V soukromí
  • U vody
  • Rodinné ubytování

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI