Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Rekreační Dům Sluníčko - Klobouky u Brna

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační Dům Sluníčko - chalupa s bazénem k pronájmu na jižní Moravě

Nabízíme ubytování v dvoupatrovém domě s celkovou kapacitou 15 osob. K dispozici je bazén, posezení u krbových kamen, zahradní gril, malý vinný sklípek či terasa s balkónem. Dům se nachází v původní zástavbě městečka Klobouky 500m od historického náměstí. Součástí domu je i soukromá terasa spojená přímo s balkónem obývacího pokoje v prvním patře.

 

Rodinné ubytování na chatě

Přízemí: zde se najdete velmi prostornou koupelnu a WC. V sousedství se pak nachází letní kuchyně, s propojením na posezení v místnosti s krbovými kamny. Dále pak zde najdete malý sklípek, kde je možno uschovat víno od okolních vinařů.

Terasa: z prostoru pro posezení je zajištěn vstup do zastřešené plochy pod terasou a do otevřené části malé zahrádky s posezením. Zahradní gril se nachází nedaleko. Dále je vstup do zapuštěného bazénu o hloubce 140cm a velikosti 400x360cm, s filtrací a pravidelnou výměnou vody.

První patro: zde se nachází kuchyně s plynovým sporákem, elektrickou troubou, myčkou, varnou konvicí, lednicí, nádobím a příbory. Je zde jídelní stůl a vstup na velkou letní dřevěnou zastřešenou terasu o velikosti 20m2. Terasa je vybavena posezením. Hned vedle najdete obývací pokoj s posezením a rozkládací sedačkou, který je vybaven LED TV. Dále se v prvním patře nachází pokoj vybaven prostorným manželským lůžkem s možností dětské postýlky.

Druhé patro: Zde jako první najdete vstupní místnost s posezením. Vedle je malá koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V patře se nachází čtyři nově zbudované pokoje. Tři pokoje jsou dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový. Tři pokoje mají výhled do vnitrobloku.

Další vybavení: V budově je k dispozici i malá dílna na případnou opravu vlastních kol a garáž. Dále možnost objednání prostor velké vinotéky.

WiFi: Celý dům je pokryt signálem pro připojení k internetu přes WiFi síť

 

Charakter ubytování

  • Chata / chalupa
  • Pokoje
  • V soukromí
  • U vody
  • Rodinné ubytování

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI