Rekreační středisko a chaty Zámeček Hodonín

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chatový kemp nejen pro školy v přírodě

Rekreační zařízení Zámeček Hodonín je v  provozu celoročně. Celková ubytovací kapacita  je 58 lůžek v 2, 3 a 4 lůžkových pokojích.  Pokud během konání větších akcí tato  kapacita nedostačuje, je možné využít 55  lůžek ubytovací kapacity sousedního  rekreačního střediska Brožovo, celkem tedy  113 lůžek.

Každý pokoj má vlastní hygienický koutek s  umyvadlem a na každém patře jsou společná  sociální zařízení odděleně pro ženy a muže.  Areál je vybaven svou vlastní kuchyní,  společenskou místností s barem a tanečním  parketem, dále jídelnou o kapacitě 70 míst,  prostornou vstupní halou s posezením, velkou  terasou s bezbariérovým sjezdem pro  vozíčkáře do zahrady. K dispozici jsou i 3  samostatné učebny s celkovou kapacitou 70  míst.  Společenská místnost je vybavena LCD  televizorem, CD přehrávačem, DVD přehrá-  vačem a kulečníkem. Většina areálu je bezbariérová a parkování je možné přímo uvnitř areálu Zámečku.

V létě se můžete vykoupat v unikátním koupališti bez  chemické úpravy vody, kde čištění vody probíhá čistě  na přírodní bázi. Koupaliště využívají pouze hosté  Zámečku Hodonín a rekreačního střediska Brožovo. Je umístěno v relaxační zahradě  společně s velkým dětským hřištěm, lavičkami, altány, jezírkem a potokem. Stejně  jako drtivá většina areálu Zámečku je i relaxační zahrada  bezbariérová.V zimní sezóně jsou v blízkém okolí ideální podmínky pro  běžkaře, přímo v Hodoníně nebo v nedaleké Olešnici se nachází skiareál.

 

Tipy na další kempy v oblasti Českomoravská vrchovina

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI