Restaurace a penzion Omega

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace a penzion Omega - Veverská Bítýška

Zveme Vás do naší rodinné restaurace a penziónu, který se nachází v městysi Veverská Bítýška, cca 25 km severozápadně od města Brna, v Jihomoravském kraji. Vychází odtud několik značených turistických cest, je zde rovněž konečná zastávka výletních lodí, které se každý rok od dubna do října plaví Brněnskou přehradou.
Městys i jeho okolí láká návštěvníky množstvím kulturních i přírodních památek - nejvýznamnější je nedaleko stojící hrad Veveří a k němu přilehlá kaple Matky Boží. Směrem k západu se od Veverské Bítýšky táhne přírodní park Bílý potok, který je oblíbeným cílem přátel turistiky a cyklistiky.

 

Penzion Omega - dovolená Brněnská přehrada

Penzión Vám poskytne místo pro ubytování v příjemném prostředí rekreační oblasti údolí Bílého potoka, kde poslouží jako komfortní výchozí místo např. pro turistiku a sportovní vyžití. Penzión nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích 1-5 lůžek s vlastním WC a koupelnou, na každém pokoji je TV přijímač, v celém objektu je dostupný signál WiFi.

Pokoje :

  • 1 - 5 lůžek s vlastní koupelnou a WC
  • TV a WiFi na pokoji
  • Celkem můžeme ubytovat 17 osob

 

Restaurace Omega

V naší restauraci můžete příjemně posedět a ochutnat naši poctivou domácí kuchyni. Nabízíme využití jak vnitřních prostor, tak i klidné zahrádky. Jistě si vyberete z nabídky specialit, v pracovní dny přes poledne připravujeme denní menu. Kapacita restaurace je cca 85 míst, zahrádka nabízí dalších cca 70 míst. Restaurace disponuje dostatkem prostoru pro pořádání nejrůznějších akcí - svateb, večírků, oslav, schůzek apod. V restauraci je umístěn TV přijímač, který lze využít pro sledování např. sportovních přenosů a také je zde možno využít připojení k Internetu. Ochotný personál se o Vás rád postará.

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0