Sruby Suchý

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování ve dvou luxusních Kanadských srubech. Sruby se nachází nedaleko obce Suchý v krásném, lesnatém prostředí Drahanské vrchoviny ve výšce 685 metrů n.m. Srub 1 je pro 8 osob. V přízemní části se nachází veliká obývací místnost s krbem a velikou sedací lavicí a masívním stolem. Je vybavena Full HD televizí, DVD přehrávačem a domácím kinem s 5.1 zvukem. Součástí je perfektně vybavený kuchyňský kout se dvěma chladničkami, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, vařičem a toustovačem. Samozřejmostí je veškeré nádobí a kuchyňské pomůcky. Dále se zde nachází koupelna s WC a masážním sprchovým koutem. V podkrovní části jsou dvě ložnice, ve kterých je vždy jedno dvojlůžko a jedna samostatná postel. V případě většího počtu slouží jako další dvě lůžka lavice v přízemní části. Součásti podkroví je také koupelna s WC a rohovou vanou. Hned po otevření vstupních dveří je venkovní posezení s krbem. K dispozici je také lávový gril. Srub II je pro 11 osob. V podkrovní části jsou tři ložnice s následujícím uspořádáním lůžek: Ložnice I. Dvoulůžko + 2x jednolůžko , Ložnice II. Dvoulůžko + 1x jednolůžko , Ložnice III. Dvoulůžko. Jako další dvě plnohodnotná lůžka slouží sedací lavice v přízemní části. Samozřejmosti podkroví je koupelna s WC a masážním sprchovým koutem. V přízemní části se nachází veliká obývací místnost s krbem a velikou sedací lavicí a masívním stolem. Je vybavena Full HD televizí, DVD přehrávačem a domácím kinem s 5.1 zvukem. Sruby jsou obyvatelné celoročně a na své si zde příjdou jak milovníci turistiky a ostatních letních aktivit tak i milovníci zimy.

 

Pozemek má rozlohu cca 1200m2 a je od okolí oddělen kamennou zdí a živým plotem aby se maximalizovalo vaše soukromí. Na pozemku se nachází koupací jezero o cca 100m2 s vodopádem , vorem pro děti a nočním podvodním osvětlením. Pro děti je tu pískoviště, páková i lavicová houpačka ,prolézačka. Dále jsme pro děti postavily domeček na hraní ve stylu jeskyně. K dispozici zde také máte dvě horská kola.

Srub I. i srub II. stojí každý na svém , samostatném pozemku a jsou od sebe zcela odděleny!!!Každý má svou vlastní příjezdovou cestu a veškeré vybavení !!! V případě většího počtu osob máme pro vás zdarma připravené přistýlky!

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihomoravkého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

V okolí vede spousta vyhlášených a upravených běžkařských tras a do 50km je hned několik sjezdovek. Pro milovníky koupání je zde rybník s tobogánem a v okolí 15km několik koupališť.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI