Ubytování nad sklípkem

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Strachotín: Především Vám zajistíme ubytování v našem nově vybudovaném sklípku s kapacitou až 20 osob. prostředí je příjemné pro oslavy narozenin a jiných slavnostních okamžiků. Pobyt si můžete zpříjemnit degustací u nás, nebo sousedních sklípcích.. Dále Vám pomůžeme s ubytování v dalších sklípcích,nebo penzionech v naší obci nad sklípkem, jak říkáme my, ubytování přímo u zdroje. Samozřejmostí je u nás ochutnávka výborného vína a v podzimních měsících bílého i červeného burčáku.

Máme zde obytných 8 pokojů a jednu velkou společenskou místnost se standardně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním stolem.(mikrovlnka,lednice,mražák,el. dvouplotýnka,odsavač, dřez,sada nerez hrnců, pánvička,misky,příbory,talíře,skleničky na víno,hrníčky apod.). Současně pohodlné posezení třeba u vína. V každém patře je malá společná koupelna vybavena sprchou,umyvadlem a WC. Pro docílení domácí pohody je naše ubytování v soukromí navrženo pro větší skupinu kamarádů,rodin,příbuzných,kolegů…Pro ubytované hosty je připojení Wi Fi zdarma.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI