Ubytování nad sklípkem

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Strachotín: Především Vám zajistíme ubytování v našem nově vybudovaném sklípku s kapacitou až 20 osob. prostředí je příjemné pro oslavy narozenin a jiných slavnostních okamžiků. Pobyt si můžete zpříjemnit degustací u nás, nebo sousedních sklípcích.. Dále Vám pomůžeme s ubytování v dalších sklípcích,nebo penzionech v naší obci nad sklípkem, jak říkáme my, ubytování přímo u zdroje. Samozřejmostí je u nás ochutnávka výborného vína a v podzimních měsících bílého i červeného burčáku.

Máme zde obytných 8 pokojů a jednu velkou společenskou místnost se standardně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním stolem.(mikrovlnka,lednice,mražák,el. dvouplotýnka,odsavač, dřez,sada nerez hrnců, pánvička,misky,příbory,talíře,skleničky na víno,hrníčky apod.). Současně pohodlné posezení třeba u vína. V každém patře je malá společná koupelna vybavena sprchou,umyvadlem a WC. Pro docílení domácí pohody je naše ubytování v soukromí navrženo pro větší skupinu kamarádů,rodin,příbuzných,kolegů…Pro ubytované hosty je připojení Wi Fi zdarma.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI