Ubytování a vinařství Minařík

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vinařství Minařík - víno, ubytování, posezení, svatby

O nás

Tradiční vinařství Minařík bylo založeno v roce 1998. Nacházi se na okraji malebné vesnice Blatnička na Moravském Slovácku v podhůří Bílých Karpat s 500ty obyvateli. Obhospodařujeme téměř 12ha vlastních vinic s více než 12ti odrůdami žádaného vína.

Naše vína

Bílé - Müller Thurgau, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Muškát moravský, Sauvignon, Tramín červený, Chardonnay, Pálava, Hibernal
Červené - Dornfelder, Modrý Portugal, Rulandské modré

Ubytování v penzionu

 

Ubytování - nabízíme celoroční ubytování v jedno- až čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky s celkovou kapacitou 50 lůžek. Bezplatné parkování aut v areálu budovy, k dispozici je i kuchyka s možností samostatného vaření. Společenská místnost s krbem a barem, televize, wifi.

 

Vinný sklípek v penzionu

 

Vinný sklípek – nabízíme posezení ve vinných sklípcích s degustací pro kolektivy, zájezdy na objednávku.
Možnost prohlídky sklepa, ukázky technologie výroby vinice s ochutnávkou hroznů (na podzim). Sklípky mají kapacitu 25 a 35 osob.
Možnost zajištění hudby (cimbál, harmonika, reprodukovaná hudba). Pořádáme firemní školení, semináře, rauty, oslavy. Ve sklípku nabízíme teplá i studená jídla, dle přání zákazníka nebo zabíjačkové speciality, obložené mísy, alko i nealko nápoje, slané pečivo.

 

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0