Ubytování a vinný sklep Herbenka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vinný sklep Herbenka

Najdete zde typické sklepní prostředí s posezením až pro 70 osob s výbornou vlastní domácí kuchyní a moravským vínem. K poslechu či tanci pro vás zajistíme cimbálovou muziku v tradičních moravských krojích nebo přímo naši domácí hustopečskou chasu.

Posezení v klasickém vinném sklepě s kapacitou 10 až 60 osob je ideální místo pro pořádání rodinných oslav, večírků, oslav narozenin, promocí, firemních a společenských akcí, seminářů. Samozřejmostí je výborná teplá i studená domácí kuchyně a možnost ochutnávky nebo řízené degustace s odborným sommeliérem sudových či lahvových vín.

 

vinný sklep herbenkapohoštění vinný sklep herbenka

 

Ubytování nad vinným sklepem

Využijte možnosti ubytování v příjemném prostředí poklidného města vína Hustopečí, a to přímo nad sklepem Herbenka s kapacitou 18 lůžek a možností 3 přistýlek nebo v okolí (do 5 minut chůze).Náš penzion disponuje dvoulůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji se sociálním zařízení a TV. Parkovat je možné přímo před penzionem, nebo v zahradě. Pro větší skupiny zajišťujeme ubytování v okolí do pěti minut chůze.

 

UbytováníUbytování sklep Herbenka

 

Další tipy na penziony na Jižní Moravě


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ceník ubytování

 

Objednávky vyřizuje majitelka sklepu paní Ilona Gregušová, která se současně těší na Vaši návštěvu.

pokoj obsazený dvěmi a více osobami350,-/osoba a noc
pokoj obsazený jednou osobou400,-/osoba a noc
snídaně70,-/osoba
děti do 6 letzdarma
děti do 12 let200,-
domácí mazlíčcizdarma

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI