Vinný sklep, penzion Mičulka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nemusíte se zříkat dobrého vína z obavy o svůj řidičský průkaz. Parkování pro váš automobil či autobus je zajištěno přímo v areálu našeho sklepa. Našim hostům nabízíme možnost ubytování přímo v prostorách nad vinárnou, kde je připraveno 25 lůžek v moderních pokojích. V r. 2009 jsme pro Vás rozšířili ubytování o dalších 45 lůžek.  Pokud by i tak ubytování nebylo dostačující,  zajístíme další kapacitu ubytování v 300 metrů vzdáleném penzionu s dalšími čtyřiceti pěti lůžky.

Stylová selská vinárna:Vinárna poskytuje posezení pro 75 osob, v kuchyni připravujeme krajové, zvěřinové a rybí speciality, vždy pro vzájemné dohodě a dle přání hostů.Vinárna je situovaná v půvabném přírodním areálu, který nabízí posezení s tanečním parketem, podnikové večírky, narozeniny, svatební hostiny v přírodě, opékání selat, krb, rožeň s možností grilování atd.

Vinný sklep:barak.jpgNa vinárnu navazuje historický kamenný sklep s posezením pro 50 osob a koštovnou pro dalších 20 lidí. V příjemné atmosféře kamenného sklepa jsou nabízena k degustaci kvalitní vína zdejšího kraje. Ve sklepě je vinotéka převážně s přívlastkovými víny, kterých je až 160 druhů. Přímo u sklepa děláme kompletní domácí zabijačku.

Ubytování:Pro naše hosty dále nabízíme ubytování v moderních pokojích s celkovou kapacitou 70 lůžek přímo v areálu penzionu, další ubytování zajišťujeme v 300m vzdáleném penzionu. V areálu objektu je přímo zajištěno parkování.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI