Vinný sklep, penzion Mičulka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nemusíte se zříkat dobrého vína z obavy o svůj řidičský průkaz. Parkování pro váš automobil či autobus je zajištěno přímo v areálu našeho sklepa. Našim hostům nabízíme možnost ubytování přímo v prostorách nad vinárnou, kde je připraveno 25 lůžek v moderních pokojích. V r. 2009 jsme pro Vás rozšířili ubytování o dalších 45 lůžek.  Pokud by i tak ubytování nebylo dostačující,  zajístíme další kapacitu ubytování v 300 metrů vzdáleném penzionu s dalšími čtyřiceti pěti lůžky.

Stylová selská vinárna:Vinárna poskytuje posezení pro 75 osob, v kuchyni připravujeme krajové, zvěřinové a rybí speciality, vždy pro vzájemné dohodě a dle přání hostů.Vinárna je situovaná v půvabném přírodním areálu, který nabízí posezení s tanečním parketem, podnikové večírky, narozeniny, svatební hostiny v přírodě, opékání selat, krb, rožeň s možností grilování atd.

Vinný sklep:barak.jpgNa vinárnu navazuje historický kamenný sklep s posezením pro 50 osob a koštovnou pro dalších 20 lidí. V příjemné atmosféře kamenného sklepa jsou nabízena k degustaci kvalitní vína zdejšího kraje. Ve sklepě je vinotéka převážně s přívlastkovými víny, kterých je až 160 druhů. Přímo u sklepa děláme kompletní domácí zabijačku.

Ubytování:Pro naše hosty dále nabízíme ubytování v moderních pokojích s celkovou kapacitou 70 lůžek přímo v areálu penzionu, další ubytování zajišťujeme v 300m vzdáleném penzionu. V areálu objektu je přímo zajištěno parkování.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI