VRANOVSKÁ PLÁŽ - Holiday park

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vranovská pláž - Holiday park - kemp jižní Moravy

Jižní Morava, NP Podyjí, okres Znojmo, Vranovská přehrada, Vranovská pláž - tak to je lokalita, kde se nachází jeden z nejatraktivnějších kempů této oblasti - VRANOVSKÁ PLÁŽ. Kemp nabízí různé typy ubytování – luxusní mobilheimy s krytou venkovní terasou, komfortní penziony,  jednoduše zařízené chatky, v celkové kapacitě 448 lůžek. Dále je k dispozici 300 stanových míst s možností el. přípojky s rozdělením sektorů pro rodiny s dětmi a rušnější zónu a dále 60 míst pro karavany a obytná auta s el. přípojkou a přípojkou na pitnou vodu. Kemp nabízí ubytování pro rodiny s dětmi i jednotlivce ve svém rekreačním areálu na hlavní pláži Vranovské přehrady nejen v období hlavních letních prázdnin. Samozřejmě v měsících květnu, červnu, září, říjnu ubytování pro školy, turistické a sportovní oddíly, cykloturisty a rybáře. Moravský Jadran - tak je nazývána oblast Vranovské přehrady, do které Vás zveme k návštěvě. Její hlavní dominantou je přehradní nádrž, zadržující 130 mil. m3 vody, kterou po obou stranách lemují skalnaté útesy střídající se s lesními porosty.

 

Ubytování v kempu Vranovská pláž - Holiday park

Vranovská pláž - Holiday park nabízí širokou škálu ubytování od nejluxusnějších mobilheimů, až po klasické stany, kdy si vybere opravdu každý.

 

Mobilheimy Premium

Každý mobilheim (bungalov) má dvě oddělené ložnice po dvou lůžkách s lůžkovinami a povlečením, nočními stolky s lampičkami, šatními skříněmi. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň - elektrický vařič, dřez s teplou a studenou vodou, nádobí, lednice s mrazáčkem a dokonce i myčka. Samozřejmostí je v každém bungalovu zabudována také klimatizace. V obývacím koutě je možné rozložit sedačku a vznikne tak další lůžko - přistýlka. V každém mobilheimu jsou dvě koupelny se sociálním zařízením. Každý bungalov má velkou krytou terasu o rozměru 8 x 4 m s posezením.

 

Mobilheimy - bungalovy (2L, 4L, 6L)

Každý mobilheim (bungalov) je vybaven standardně jedním, dvěmi nebo třemi oddělenými pokoji po dvou lůžkách s lůžkovinami a povlečením, nočními stolky s lampičkami, šatními skříněmi. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň - elektrický vařič, dřez s teplou a studenou vodou, nádobí, lednice s mrazáčkem. Jako nadstandard je v každém bungalovu zabudována klimatizace. V obývacím koutě je možné rozložit sedačku a vznikne tak další lůžko - přistýlka. V každém bungalovu nechybí sociální zařízení (sprcha, WC). Každý bungalov má krytou terasu o rozměru 8 x 3 m s posezením.

 

Penzion Na Stráni

Každý apartmán Penzionu Na Stráni na Vranovské přehradě je vybaven 2 lůžky, skříní, stolem, židlemi, přímotopem, TV, SAT, plně zařízenou kuchyňkou s lednicí, samozřejmostí je vlastní sprcha a WC. Pokud se chystáte na dovolenou s malými dětmi, zapůjčíme Vám na požádání zdarma dětskou postýlku a vaničku. Celková kapacita penzionu včetně přistýlek je 36 lůžek. Každý pokoj má svůj balkón situovaný na jižní stranu, ze kterého se můžete kochat výhledem na jezero a hráz. Pláž je vzdálena pouhých 50 m od apartmánů.

 

Ubytování v chatkách (2L a 4L)

Chatky na pláži Vranovské přehrady - 12 x 2-lůžkové + 36 x 4-lůžkové - celkem pro 168 osob. V této chatové osadě jsou kuchyňky s možností vlastního vaření. Kuchyňky jsou vybaveny nádobím, sklenicemi, talířky, příbory, atd., plynovými sporáky, zásuvkou na 220V.

V chatové osadě jsou rozmístěna venkovní veřejná ohniště s posezením. WC, sprchy jsou v areálu kempu společné, vzdálené cca 100 m, za poplatek 20,- CZK na 7 minut. K dispozici celých 24 hodin jsou samoobslužné automaty s občerstvením - bagety, limonády, cukrovinky, káva, čaj, čokoláda… Parkování vozidel je na vyhrazeném parkovišti v těsné blízkosti.

 
Chatky dvoulůžkové - č. 8-11 & 12-17
 • 2 lůžka, lůžkoviny s povlečením
 • skříň, stolek, židle
 • zásuvka na 220V, lednice

 

Chatky čtyřlůžkové - č. 18-31
 • 2x poschoďové palandy, lůžkoviny s povlečením
 • skříň, stolek, židle
 • zásuvka na 220V, lednice

 


 

Stany a karavany

Kapacita kempu Vranovská pláž - Holiday park na Vranovské přehradě je 60 karavanových míst s elektrickou přípojkou + přípojkou na vodu a 300 stanových míst, také s možností elektrické přípojky.

Pro stany je vyhrazen prostor jak na slunných místech, tak i ve stínu pod vzrostlými stromy. Parkování osobních vozidel je na určených místech, a v některých částech kempu přímo u stanů a karavanů. Camp je rozdělen sektory na klidnější a rušnější zónu.

 
 
 
 
 
Galerie
Ceník
Kontakt

Mobil: +420 515 291 291(květen - září), +420 724 101 725 (celoročně)

Adresa: Areál autocampingu Vranovská pláž, 671 02 Šumná

www: www.vranovska-plaz.cz

 

Kontaktní formulář

 


REZERVACE / POPTÁVKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktivity a okolí

Vranovská příroda

Kemp Vranovská pláž leží v krásné krajině. Ne nadarmo se Vranovsku říká perla Jižní Moravy! Díky poloze v blízkosti národního parku Podyjí je tu mnoho možností navštívit zajímavá místa, které především národní park Podyjí nabízí.

Cykloturistika

Podmínky pro cykloturistiku v okolí Vranova nad Dyjí jsou velmi dobré. Dobře značené cyklotrasy v okolí Vranovské přehrady i v NP Podyjí poskytují cyklistům možnost rozmanitých výletů po okolí k zajímavým přírodním lokalitám i památkám. Po vstoupení ČR do "schengenského prostoru" je možno na mnohých místech překročit hranici do sousedního Rakouska a projet si trasy, které jsou vyznačené po obou stranách hranice.

Turistický vláček

ranovský turistický vláček Vás v sezóně může dopravit z náměstí až na Vranovskou pláž, můžete se jím nechat vyvézt i přímo k Vranovskému zámku. Jeho trasa začíná u hlavní pláže Vranovské přehrady, pokračuje přes nádhernou pěší lávku spojující druhý břeh. Dále je trasa vedena přes hráz, lesní panorama až do obce Vranova nad Dyjí, vzdálené asi 2 km. Z náměstí z Vranova nad Dyjí vyjíždí nahoru k Vranovskému zámku, klenotu Národního parku Podyjí. Velmi působivá jízda nejen pro děti ale i pro dospělé.

Lodní doprava

Lodní doprava na Vranovské přehradě má bohatou historii. „Máša“, první motorový člun byl spuštěn na vodu již 11. července 1934. Dnes brázdí vody přehrady loď „Valentýna“. Můžete zvolit pravidelnou linku se čtyřmi zastávkami, nebo vyhlídkovou plavbu, která probíhá každý den a to až třikrát denně. Provozovatelé lodní dopravy nabízí také speciální plavby s ochutnávkou kvalitních znojemských vín a sýrů nebo plavbu s živou hudbou.

 


 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/volnocasove_aktivity_vranovska_plaz_635x600.jpg

 


 

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 6

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI