Abertamská chata

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Abertamská chata se nachází cca 200m od centra města Abertamy v nadmořské výšce 940m. n.m. v Krušných horách. Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 36 osob v celkem 12 ložnicích. Ložnice a pokoje: Chata disponuje 36 lůžky ve 2,3,4,5 lůžkových pokojích (5 x 2lůžkový pokoj, 3 x 3lůžkový pokoj, 3 x 4lůžkový pokoj, 1 x 5lůžkový pokoj). Ložní prádlo je v ceně, s sebou je nutné vzít pouze ručníky. Sociální zařízení: Sociální zařízení (sprcha, WC) je společné na patře. Každé patro (3x) má své WC pro dámy a pány a společnou sprchu. Vytápění: Vytápění je centrální plynové etážové. K dispozici jsou dvě vybavené kuchyňky, přizpůsobené k přípravě snídaní. Také je možné si přiobjednat snídani, či polopenzi a nebo plnou penzi( vodné nejen pro školy a sportovní kluby ) nebo doporučit některou z místních restaurací. Chata je velmi vhodná pro skupinové pobyty, sportovní kluby, školní výlety, školu v přírodě a školní lyžařské zájezdy. Chatu můžeme také doporučit pro rodinné oslavy, svatby, podnikové a sportovní akce. Rodiče s dětmi určitě uvítají dětský koutek.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI