Apartmány Javor

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Apartmány Javor se nachází v centru obce Bublava v jižním svahu Švédské louky, v protisvahu lyžařského areálu Ski Centrum Bublava-Stříbrná. Jedná se o nově vybudované apartmány, které nabízí ubytování v příjemném, pohodlném a výlučně nekuřáckém prostředí. Nabízíme 8 plně vybavených apartmánů s kapacitou 2 až 5 osob na apartmán s celkovou kapacitou 32 lůžek. V přízemí objektu se nalézá společenská/seminární místnost, která je vybavena TV a seminární technikou s využitím pro ubytované hosty, ale také pro pořádání rodinných oslav, firemních večírků, svateb, seminářů, školení apod. K dispozici je sauna a lyžárna/kolárna s uzamykatelnými boxy na uložení lyží, snowboardů a sušáky bot. Ve společenské místnosti si hosté můžou zahrát stolní tenis, elektronické šipky a kdo umí i na piano.

Součástí každého apartmánu je kuchyňka a sociální zařízení (WC, sprcha). Kuchyňky jsou vybaveny ledničkou s malým mrazákem, varnou deskou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, kávovarem a kompletním nádobím. Každý apartmán má TV s digitálním příjmem. V celém objektu je možnost připojení k internetu (kabel i Wi-Fi).

 

Více než 300 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI