Apartmány Javor

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Apartmány Javor se nachází v centru obce Bublava v jižním svahu Švédské louky, v protisvahu lyžařského areálu Ski Centrum Bublava-Stříbrná. Jedná se o nově vybudované apartmány, které nabízí ubytování v příjemném, pohodlném a výlučně nekuřáckém prostředí. Nabízíme 8 plně vybavených apartmánů s kapacitou 2 až 5 osob na apartmán s celkovou kapacitou 32 lůžek. V přízemí objektu se nalézá společenská/seminární místnost, která je vybavena TV a seminární technikou s využitím pro ubytované hosty, ale také pro pořádání rodinných oslav, firemních večírků, svateb, seminářů, školení apod. K dispozici je sauna a lyžárna/kolárna s uzamykatelnými boxy na uložení lyží, snowboardů a sušáky bot. Ve společenské místnosti si hosté můžou zahrát stolní tenis, elektronické šipky a kdo umí i na piano.

Součástí každého apartmánu je kuchyňka a sociální zařízení (WC, sprcha). Kuchyňky jsou vybaveny ledničkou s malým mrazákem, varnou deskou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, kávovarem a kompletním nádobím. Každý apartmán má TV s digitálním příjmem. V celém objektu je možnost připojení k internetu (kabel i Wi-Fi).

 

Více než 300 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI