Autocamping Luxor

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V blízkosti Mariánských lázní v okresu města Cheb můžete najít kemp a autokemp Luxor. Ubytování v kempu Luxor: vybavené chatky, možnost stanování s vlastním stanem, místa pro obytná auta a pro karavany.. Kemp Luxor hodně navštěvují senioři, karavanisté, rodiny s dětmi, ale také houbaři, pěší turisté a milovníci cyklo turistiky. Free Wifi, živá muzika, grilování, recepce, nové sociální zařízení, kurt na volejbal a badminton, společenská místnost se stolním tenisem.

Ubytování v Autocampingu Luxor

Luxor se nachází v klidném prostředí obklopen stromy, poli a rybníky, které jsou převážně určené k rybolovu. Samotný kemp se rozkládá na ploše asi dvou hektarů a je dobře přístupný jak motoristům, tak i turistům.

Velkou předností a výhodou je parkoviště situované bezprostředně v kempu, kde bez problémů zaparkuje i několik autobusů pohromadě.

V nově zrekonstruované recepci se mimo ubytování staráme i o to, abychom našim hostům poskytli i co největší množství nejrůznějších potřebných informaci, prodáváme turistické mapy a upomínkové předměty, zjišťujeme kontakty. Provoz recepce není celodenní, mimo různých úklidů, úprav a nákupů se však snažíme o přítomnost v kempu po celý den. Ve večerních hodinách se zpravidla provoz recepce přesouvá do budovy baru a restaurace.

V prostorách recepce je umístěná pračka pro hosty.

V dalších prostorách se nachází společná kuchyňka a společenská místnost. Kuchyňka je vybavena sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou, je zde zajištěna teplá a studená voda s možností umytí špinavého nádobí. Společenská místnost disponuje stolem na stolní tenis, sedačkou s křesli a společnou lednicí pro naše hosty.

Veškerá sociální zařízení prošla v posledních letech velkou rekonstrukcí. Zajišťují tak dobrý komfort pro naše hosty. Nachází se v samostatné budově, součástí je i výlevka chemického odpadu obytných vozů a karavanů.

Jako poslední stojí za zmínku prostor určený pro hru volejbalu a badmintonu.

Nabízíme ubytování v chatkách, karavanech a obytných vozech a samozřejmě poskytujeme prostor i stanařům.

Zajišťujeme ubytování jednotlivců i skupin žáků a studentů, školních výletů, exkurzí a škol v přírodě, nejrůznějších sportovních soustředění, ale i turistických a motoristických srazů.

 

Služby kempu Luxor

  • V rámci ubytování rádi zajistíme větším i menším skupinám stravování od snídaní až po plnou penzi jakoukoli formou, záleží na individuální domluvě.
  • Náš kemp je vhodné místo pro pořádání oslav, večírků, rautů, motoristických i turistických srazů. Za příznivého počasí je příjemné strávit letní večer venkovním grilováním nebo opékáním buřtů.
  • Pravidelně pořádáme koncerty, není problém zajistit živou produkci ke sjednané akci.
  • Pronajímáme venkovní prostory v rámci soukromé akce. Velké parkoviště je výhodou v případě pořádání hromadných oslav a večírků.
  • Zdarma mohou hosté využít wi-fi připojení. Pračka za poplatek 50,- Kč / 1 praní.

 

Tipy na další kempy v oblasti Západní čechy

 

Galerie
Ceník

Všechny ceny jsou uvedeny v korunách. Samozřejmě se na místě dá platit i v eurech. Na veškeré dotazy Vám rádi odpovíme prostřednictím emailu.

 

Chatky:
Cena / noc:
dvoulůžková chata pro 2 osoby
470,-
dvoulůžková chata pro 1 osobu
250,-
děti 4 – 14 let
120,-
děti do 3 let
zdarma
auto (jednorázový poplatek)
60,-
povlečení na lůžko
v ceně ubytování
Karavany:
Cena / noc:
karavan / obytný vůz (2 osoby)
400,-
každá další dospělá osoba
60,-
děti 4 – 14 let
30,-
děti do 3 let zdarma
Stany:
Cena / noc:
stan (2 osoby)
200,-
auto (každá noc)
60,-
každá další dospělá osoba
60,-
děti 4 – 14 let
30,-
děti do 3 let
zdarma
Ostatní:
Cena:
motocykl
30,-
autobus
150,-
použití pračky, včetně pracích prostředků
50,-
sprcha
10,-
zvíře zdarma
wifi zdarma
 
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI