Autokemp Dřenice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Relaxačně pobytový areál Autokempink Dřenice

Autokempink Dřenice je relaxačně pobytový areál s více než čtyřicetiletou tradicí. Kemp leží na břehu vodní nádrže Jesenice u Chebu a má velmi dobré napojení na rychlostní silnici R6 z Chebu do Prahy a silnici první třídy č.21 z Chebu do Plzně. V našem areálu si můžete vybrat pro karavany, osobní automobyly i stany místa která mohou být celodenně osluněna (v části blíže vody) i místa s částečným zastíněním vzrostlými stromy. Dále je k dispozici ubytování ve dvaceti chatkách, které jsou vybaveny ledničkou, plynovým vařičem a postelemi včetně ložního prádla. Část jich  je umístěna v horní části kempu mezi vzrostlými stromy,  mají verandy se stolkem a židličkami. Chatky často vybírané rybáři jsou mezi stromy v blízkosti vody v dolní, jižní části kempu. Chatky jsou dvou nebo čtyřlůžkové.

Kemp s vybavenými chatkami a autokemp Dřenice můžete najít v oblasti města Cheb - Západní Čechy. V kempu se naskýtá ideální letní dovolená pro rodiny s dětmi, skupiny, skupinové pobyty, ale také i pro rybáře, houbaře, karavanisty, hosty s vlastním stanem (stanování). Součástí zázemí kempu Dřenice je i stravování - restaurace. Kemp Dřenice, to je ideální dovolená u Jesenické přehrady.

Autokempink Dřenice nabízí přímo v areálu možnost aktivního odpočinku na svých sportovištích. K dispozici jsou dvě  dětská hřiště, tenisový kurt, volejbalové hřiště, hřiště na petanque, venkovní stoly na stolní tenis, pramice, šlapadla, vybavení pro windsurfing. Kemp Dřenice půjčovna loděk a šlapadelV případě zájmu pro Vás můžeme zajistit individuální výuku windsurfingu s tím, že potřebné sportovní zařízení Vám můžeme zapůjčit.

 

Velkou péči věnujeme vybavení areálu vhodným zařízením pro děti tak, aby je rodiče mohli mít trvale na očích. K dispozici jsou pro ně částečně oplocená hřiště s prolézačkami, houpačkami, domečky a dalšími atrakcemi, a to hned vedle travnaté pláže s lehátky a slunečníky a sprchou. Použítí zařízení na pláži je pro ubytované návštěvníky bezplatné.

Poloha kempu na břehu vodní nádrže Jesenice u Chebu,  je ideálním místem jak pro rodiny s dětmi, tak pro milovníky vodních sportů, pro které máme připravenou půjčovnu sportovního náčiní.  Speciální nabídku máme také pro rybáře, kteří se u nás mohou nerušeně věnovat svému koníčku. Mezi poskytované služby v našem pobytovém a relaxačním areálu patří také kadeřnictví a masáže. Můžete k nám přicestovat také s Vašimi domácími zvířecími mazlíčky.

 

Náš areál je výbornou základnou pro výlety do zajímavého okolí a to jak na české, tak i německé straně hranice. Blízkost lázeňských center  Karlových Varů, Mariánských Lázní a Františkových lázní společně s rozsáhlými  oblastmi lesů (Slavkovský les, Český les, Krušné hory ...) poskytuje nepřeberné možnosti  peší i cykloturistiky - viz naše tipy na výlet.

Kemp,  který pro Vás máme připraven, patří mezi zařízení, která v sobě spojují dobrou kvalitu služeb a příznivou cenu. Oceňují to také naši zahraniční zákazníci, z nichž mnozí se k nám opakovaně vrací. Kemp je každoročně úspěšně prověřován inspektory ACSI, kteří hodnotí více než 9600 kempů v celé Evropě.  Přijezdové cesty v kempu jsou bezprašné, areál je oplocen a hlídán bezpečností agenturou.

 

Rybaření

 Areál autokempu Dřenice se nachází přímo na břehu vodní nádrže Jesenice. Vodní nádrž Jesenice - přehrada byla vybudována v letech 1957–1961 . Hráz je 753 m a 11 m široká. Jejím hlavním úkolem je regulace průtoku mimo to je také využívaná rekreaci vodní sporty, sportovní rybolov. Jde o rybářský revír 431-200 Odrava 1 - údolní nádrž Jesenice. Lov z plavidel je povolen od 16. 6. do 31. 12. Zavážení nástrah je povoleno celoročně. Hlubinná přívlač je povolena. V okolí kempu se nachází řada dalších rybářských revírů.

Cíleně pro rybáře jsme v jižní části kempu připravili obytné chatky  s verandami. Tyto chatky jsou skromněji vybavení, ale zato leží přímo u břehu přehrady, poskytují výhled na její nejširší část a je od nich snadný přístup k vodě.

V Chebu, kousek od náměstí Jiřího z Poděbrad, se známým  sekupením budov Špalíčkem, je specializovaná prodejna rybářských potřeb, kde si v případě potřeby můžete dokoupit potřebné vybavení. V našem areálu si můžete pro lov z plavidla zapůjčit  také loďku.

 

Relaxace v našem areálu

Máš areál úzce je propojen s přírodou. Na jedné straně jej omýván vodou Jesenícké vodní nádrže, na straně druhé je zasazen do členitého zeleného údolí s mnoha vzrostlými stromy a udržovanými trávníky. Pro příjemný odpočinek, opalování  a pobyt u vody lze využít travnatou pláž.

Lehátka u vody DřenicePosedět u jídla či občerstvení můžete na kryté verandě cukrárny nebo restaurace. Pokud mezi Vaše oblíbené aktivity patří grilování ve společnosti přátel, je v našem areálu povolenou použití přenosných grilů na dřevěné uhlí.

Chcete-li využít pobytu u nás k péči o své tělo, využijte masážních služeb a kadeřnictví, které se nachází s samostatných objektech ve spodní části areálu.

 

Tipy na další kempy v oblasti Západní čechy

 

Galerie
Ceník

Ceník služeb

ceny včetně základní sazby DPH jsou uvedeny v Kč za jednu noc

 

Cena za pobytkvěten,červen, záříčervenec, srpen
dospělá osoba47,-57,-
dítě ve věku  6 až 15 let27,-32,-
dítě do 6ti letzdarmazdarma
karavan, obytné auto165,-225,-
zvíře27,-32,-
paušál el.energie60,-60,-
stan47,-67,-
motocykl35,-50,-
osobní auto45,-65,-
pobytová taxa10,-10,-
   
   
Cena za pronájem chaty  
lůžko147,-187,-

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Marča
Marča (nepřihlášený) 26. Srpen 2017 - 18:18
Počet hlasů: 785
Chtěla bych se s vámi podělit o velmi nepříjemnou zkušenost s tímto kempem… Tento kemp se nám líbil na základě fotografií, recenzí a nabízených služeb. Bohužel nikde jsem se nedočetla, o recenzi na ubytování v chatce a to byla veliká chyba… Chatku jsme měli zamluvenou 3 měsíce předem a paní jsem upozorňovala, že budeme mít s sebou malého vnoučka a dvěma telefonáty jsem se ujišťovala, jestli jsou chatky v pořádku a jestli mají i verandu. Bylo mi sděleno, že všechny chatky mají verandu, a jsou v naprostém pořádku, že se po každém návštěvníkovi uklízí a proto je i rozmezí mezi opuštěním a nástupem do chatky minimálně 4 hodiny. (opustit chatku v 10 hod a nástup od 14 hod.) Jaké bylo naše překvapení, když jsme přijeli k chatce a čekala nás unimobuňka a samozřejmě bez verandy a místo schodů paleta. To však nebylo to nejhorší. Když jsme odemykali, celé dveře byli pokryty pavučinami. Už to nám říkalo, že tady dlouho nikdo nebyl. Při vstupu dovnitř jsme se ale opravdu zhrozili. Všude pavučiny, lednice špinavá, skříň jakbysmet, všude vrstva prachu, mrtvé mouchy, vosy. Deky vlhké, zapáchající ztuchlinou, smrad a do toho spousta pavoučích hnízd (bílé jak zmuchlaná vata, velké jak pěst). To byl opravdu horor. Pobyt jsme okamžitě zrušili a odjeli do jiného kempu, který sice nenabízí takové služby (restaurace, cukrárna, sportovní vyžití, apod.), ale chatky jsou čisté a o to nám jde především. Přestože věříme, že ubytování „ve vlastním“ zde může být fajn, nám to vzalo veškerou „chuť“ sem jet někdy s karavanem …Takže za mě a za mé blízké, zde už rozhodně nikdy více….
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

Okolí

Sport, turistika, adrenalin ...

Autokempink Dřenice nabízí přímo v areálu možnost aktivního odpočinku na svých sportovištích. K dispozici jsou dvě  dětská hřiště,  tenisový kurt, volejbalové hřiště, hřiště na petanque, venkovní stoly na stolní tenis, pramice, šlapadla, vybavení pro windsurfing. V případě zájmu pro Vás můžeme zajistit individuální výuku windsurfingu s tím, že potřebné sportovní zařízení Vám můžeme zapůjčit.

Pro příjemnou relaxaci je Vám k dispozici dobře osluněná travná pláž vybavená dřevěnými lehátky a slunečníky. Z tohoto místa lze dobře přehlédnout velké dětské hřiště a odpočívající rodiče tak neztratí přehled o tom, co dělají jejich děti.

V blízkosti kempu je řada sportovních příležitostí. Jde například o sportovní areál Kartarena Ypsilonka , který je největším a nejmodernějším specializovaným závodním motokárovým okruhem v České republice. Pro veřejnost je zde denně otevřena půjčovna motokár

Pro vyznavače cykloturistiky je k dispozici několik cyklostezek,  například cylostezka podél Ohře, vedoucí z Chebu do Karlových Varů. Její úsek z Chocovic (Tršnice) k Zámku Mostov je nový s asfaltovým povrchem a je vhodný také pro bruslaře.  Jinou zajímavou trasou je například Valdštejnova cyklotrasa z Chebu do bavorského Waldsassenu. Její zajímavostí je, že vede z části po náspu zaniklé železniční tratě. Budete-li potřebovat odborný servis pro vaše kolo, je jich v okolí našeho areálu několik a rádi Vám v této věci poradíme.

V nedaleké obci Nebanice je velký chov kladrubských i sportovních koní, kde si můžetevyzkoušet jízdu na koni nebo v kočáře. Pokud se věnujete jezd eckém u sportu, můžete si zde rovněž vypůjčit koně. Zážitek jízdy na koni můžete dopřát i svým dětem. Po předchozí dohodě se zde mohou svézt na poníkovi. Koně se zde pasou na rozsáhlých pastvinách podél řek y Ohře a můžete si k nim udělat malý výlet.

 

Pokud si s sebou vezmete kolečkové brusle, může se na nich z Nebanic projet po několik kilometrů dlouhé asfaltové cyklistické stezce podél Ohře. Při cestě zpět se s dětmi můžete zastavit v Motýlím domě, kde budete moci obdivovat krásné exempláře exotických motýlů.

 Milovníci letadel nebo nadšenci pro pohledy do krajiny z výšky mohou využít blízké sportovní letiště v Chebu a dopřát zde sobě i svým dětem let motorovým nebo bezmotorovým letadlem. Blízké okolí autokempinku je i z ptačí perspektivy velmi krásné. Chebská pánev je zde obklopena jak posledním výběžkem Krušnch hor, tak masivem Slavkovského a Českého lesa. Letadlem se můžete také podívat do sousedního Německa.

Okolí kempu Dřenice nabízí množství zajímavých turistických tras a to jak za přírodními památkami, tak za památky kulturními. Tipy na výlet naleznete například na turistických webech. Náš relaxačně pobytový areálu zaměřený na pobyt rodin s dětmi je tak  zajímavý výchozí bod pro množství různých aktivit.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI