Autokemp Ontario

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v hotelu s restaurací a kavárnou, v zařízených chatkách nebo autocampingu. K dispozici je bazén se saunou a sportovní hřiště. Poskytujeme levné ubytování, pronájem rekreačních chat a prostoru pro soukromé, firemní, sportovní a vodácké akce, pronájem raftů a lodí. Možnost ubytování školních výletů, zájezdů a dětských táborů. Klidný malý kemp se nachází v obci Kyselka, cca 14 km od města Karlovy Vary. Celý pozemek kempu je oplocen. Celý pozemek kempu je oplocen.

Autocamping Ontario se nachází cca. 14 km V Kyselce u Karlových Varů. Jedná se o krásný komplex, který nabízí mnoho možností ubytování (2, 3 a 4 lůžkové chaty, vlastní karavan nebo stan), ohniště, volejbalové hřiště, dětský koutek a venkovní bazén. V okolí jsou krásné lesy, které vybízejí k procházkám, výletům a rybaření na řece Ohři. Nedaleko campu Ontario se nachází camp Na Špici, který umožňuje hostům z Ontaria využít restauraci a zapůjčení raftů.

Nabízíme ubytování v hotelu s restaurací a kavárnou, v zařízených chatkách nebo autocampingu. K dispozici je bazén se saunou a sportovní hřiště. Poskytujeme levné ubytování, pronájem rekreačních chat a prostoru pro soukromé, firemní, sportovní a vodácké akce, pronájem raftů a lodí. Možnost ubytování školních výletů, zájezdů a dětských táborů. Klidný malý kemp se nachází v obci Kyselka, cca 14 km od města Karlovy Vary. Celý pozemek kempu je oplocen.

 

Tipy na další kempy v oblasti Krušné hory

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI