Chata Barbora

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horská chata Barbora se nachází v nejzápadnějším Ski areálu Krušných hor, ve Ski areálu Bublava-Stříbrná. Chata leží na rozcestí krušnohorské magistrály přímo u čtyřsedačkové lanové dráhy v nádherné přírodě. Kapacita Horské chaty Barbora je 45 lůžek ve dvou, tří, čtyř a pěti lůžkových pokojích s možností přistýlek. Chata Barbora je rozdělena do dvou kategorií. V první kategorii je pět pokojů, které mají vlastní sociální zařízení a WiFi připojení na internet. V druhé kategorii mají pokoje společné sociální zařízení. Restaurace nabízí domácí krušnohorskou a českou kuchyni s příjemnou rodinnou obsluhou. Velice rádi pro Vás připravíme různé společenské akce, rauty, svatby apod. Před chatou je krásná terasa s příjemným posezením. Za areálem je možnost rožnění Vašich oblíbených pokrmů.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zimní sporty

Ski areál Bublava-Stříbrná je přímo za chatou, v areálu jsou k dispozici všechny druhy obtížnosti sjezdových tratí a nejdelší červená, která měří cca 1000 m, končí přímo u nás. Veškeré sjezdové tratě jsou uměle zasněžovány.

Letní sporty

Jízda na koni

Říká se, že nejhezčí pohled je z koně. Projížďka v nádherném prostředí Krušných hor na koni je nezapomenutelný zážitek.

Pokud jste na koni nikdy neseděli, je potřeba Vás nejdříve připravit na jízdárně.

Možnost jezdeckých kurzů.

Turistika, cykloturistika

Horská Chata Barbora leží přímo na rozcestí turistických a cyklistických stezek, které protíná Krušnohorská magistrála. Stezky jsou velmi dobře upraveny. Po dohodě předem je možné vyzkoušet Nordic walking s instruktorem.

V případě, že si prodloužíte výlet do večerních hodin či zabloudíte, rádi pro Vás zajedeme a vrátíme na chatu.

Horolezectví

Cca 2000m od areálu chaty se nachází skalní městečko s horolezeckými stezkami. Více informací na
Rádi pro Vás, Vaši firmu nebo Váš kolektiv připravíme víkend extrémních sportů, zakončený rautem nebo rožněním selete apod. Vše záleží na individuální dohodě alespoň tři týdny předem.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI