Chata Boží Dar

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ilona Bencová Vás zve do malebné krušnohorské chaty na zimní i letní rekreaci, která je vzdálená cca. 7 minut autem od Božího Daru a Jáchymova. Nabízíme krásné prostředí pro rodiny s dětmi pro zaručenou rekreaci v zimě i létě. Chata je vybavena 6 lůžky ve 4 pokojích: ložnice v podkroví s kachlovými kamny - 3 lůžka, zde je možná ještě přistýlka (nafukovací dvoumatrace), malý jednolůžkový pokoj v podkroví, dětský pokoj v přízemí, palandy (dvě lůžka). Obývací pokoj - kachlový krb, TV, satelit. V objektu se nachází i prostorná lyžárna (oddělená kůlna, v létě zde možné uschovat kola). V blízkém okolí je možnost stravování v několika restauracích a hospůdkách.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI