Chata Boží Dar

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ilona Bencová Vás zve do malebné krušnohorské chaty na zimní i letní rekreaci, která je vzdálená cca. 7 minut autem od Božího Daru a Jáchymova. Nabízíme krásné prostředí pro rodiny s dětmi pro zaručenou rekreaci v zimě i létě. Chata je vybavena 6 lůžky ve 4 pokojích: ložnice v podkroví s kachlovými kamny - 3 lůžka, zde je možná ještě přistýlka (nafukovací dvoumatrace), malý jednolůžkový pokoj v podkroví, dětský pokoj v přízemí, palandy (dvě lůžka). Obývací pokoj - kachlový krb, TV, satelit. V objektu se nachází i prostorná lyžárna (oddělená kůlna, v létě zde možné uschovat kola). V blízkém okolí je možnost stravování v několika restauracích a hospůdkách.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI