Chata Na Jesenici

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata se nachází v bezprostřední blízkosti Jesenické přehrady (150m) nedaleko města Cheb (5km) v západních Čechách, v Malé Všeboři. Je vhodná pro ubytování a rekreaci těch, kteří mají rádi přírodu, lesy, vodu a přijemné prostředí. V přízemí objektu se nachází vybavená kuchyň s prostorným obývacím pokojem a sociální zařízení (WC plus sprchový kout). V podkrovní místnosti je ložnice pro šest osob s možností spaní v obývacím pokoji pro další tři osoby. Parkování je možné na zahradě, kde je i venkovní posezení (altán) a možnost relaxace.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí

Chata se nachází poblíž známého "Lázeňského trojúhelníku" Mariánské Lázně, Fratiškovy Lázně a Karlovy Vary.

V blízkém okolí se dá navštívit spoustu zajímavých kulturních památek, např. Chebský hrad, rozhledny, SOOS.

Okolí je vhodné pro cyklistické výlety. Pěkný seznam je na stránkách zde.

Nedaleko je známý poutní areál z let 1655-1689, místor přátelských setká Čechů a Němců Maria Loreta.

Zelená hora u Chebu (637 m. n. m., výška 18 m, počet schodů 71). Rozhledna z r. 1909 patřící k Bismarckovým věžím byla téměř 40 let nepřístupná, protože se nacházela v pohraničním pásmu. Za tu dobu částečně zarostla okolním porostem. V roce 2005 proběhla celková rekonstrukce rozhledny i úprava okolního porostu. Dnes je opět přístupná a nabízí krásný výhled

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI