Chata Rybná

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Rybná 18 se nachází na okraji obce Pernink na konci chatové osady Rybná, na samotě u lesa v blízkosti běžeckých a cykloturistických tras. Jedná se o veliký rekreační třípodlažní domek se saunou. V Chatě Rybná 18 se nachází: V suterénu je sklad dřeva a uhlí, chodba a sauna se sprchou a odpočívárnou. V přízemí, vstupní zádveří, chodba, WC, kuchyň, společenská místnost, dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a s WC a schodiště do 1.patra. V 1.patře je jeden dvoulůžkový pokoj a jeden dvoulůžkový pokoj propojený dveřmi s podkrovním dvoulůžkovým pokojem (vhodný pro čtyřčlenou rodinu). Ve 2. patře na půdě posezení a dvoulůžkový mansardový pokoj. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem, dále plynovým sporákem, kuchyňskými kamny na tuhá paliva, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, příbory a nádobím na stolování a vaření. Společenská místnost je vybavena posezením s televizí a rádiem. Ložnice jsou vybaveny, dvěma samostatnými lůžky, nočními stolky a šatními skříněmi. Sauna je vybavena, elektrickými saunovými kamny a lavicemi pro cca 3 – 5 osob, odpočinkovou místností se sprchou. Vytápění je ve všech místnostech zajištěno elektroakumulačními kamny, v kuchyni je možné použít k vytápění kuchyňský sporák na tuhá paliva. Kola a lyže je možné uložit v kůlně u chaty. Součástí chaty je i veliká zahrada s jezírkem a s ohništěm s posezením.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI