Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata Žírovice - Františkovy Lázně

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Žírovice - ubytování v soukromí Slavkovský les, Františkovy lázně

Chata Žírovice je nově postavená dřevěná chata se zahradou jen 2 km od Františkových Lázní. Chata se skládá z ložnice, koupelny a společného prostoru, kde se nachází kuchyňka, jídelní stůl, gauč s televizí a patrová postel. Kuchyňka je vybavena troubou se sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazákem a nádobím. V koupelně se nachází sprchový kout a toaleta. Při vstupu do chaty se nachází zastřešená terasa s posezením. Na zahradě je možnost lehátek, ohniště a grilu.

Vaše auto zaparkujete v připraveném přístřešku, kde jeho uzavřená část může posloužit jako úschovna kol.

 

Popis chaty

Ložnice má kapacitu 2 lůžek a 2 osoby mohou přespat na vyvýšeném lůžku v obývacím pokoji. Součástí je i kuchyň s rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem, digestoří, elektrickým sporákem s troubou a mikrovlnnou troubou. V objektu je koupelna s toaletou, sprchový koutem, fénem a umyvadlem. V objektu platí zákaz kouření a zákaz domácích mazlíčků. Vytápění je zajištěno prostřednictvím elektrických radiátorů. V létě je možné využít posezení na terase se zahradním nábytkem, ohniště a gril.

Objekt je bez problémů dostupný jak autobusem (autobusová zastávka je vzdálena 250 metrů), tak vlakem (vlaková zastávka je vzdálena 1,5 kilometru), tak autem po udržované cestě. Parkování je možné přímo u objektu na vlastním parkovišti s přístřeškem. Nejbližší restaurace se nachází ve vzdálenosti 1500 metrů.

 

Typy ubytování

  • Pokoje
  • Chaty
  • Ubytování v soukromí
  • Rodinné ubytování

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

V okolí chaty

Z Chaty Žírovice během chvíle dojdete k několika rybníkům, u kterých se můžete usadit a nahodit do vody udici s návnadou. Procházkou se snadno dostanete také k zámku a zřícenině hradu Starý Rybník nebo do Skalné ke hradu Vildštejn, cestou budete míjet lidové roubené chalupy chebské architektury. Ve Františkových Lázních navštivte unikátní akvapark Aquaforum.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI