Horská chata Hydro

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše chata tady slouží pro rekreační učely, už pěknou řadu let. Od roku 1975 co jsme zde chata Pražského podniku Hyhroprojekt s.r.o . Chata byla využívána nejvíce klientelou tvořenou z tohoto podniku-rodinné rekreace, podnikové akce, dětské lyžařské výcviky, tábory, ozdravné pobyty….apod. Od roku 1999 už není chatou podnikovou a je proto otevřena pro Vás pro všechny a je jenom na Vás jak u nás budete chtít trávit volné chvilky. Celé prostory příjemného horského prostředí chaty se skládají z jídelny s barem, společenských prostor - ping pong a fotbálek. Zde je také možnost bezdrátového připojení na internet přes wifi. Dále z televizní místnosti a pokojů. Celková kapacita chaty je 50 lůžek. Pokoje jsou od jednolůžkových až po čtyřlůžkové s možností přistýlky, s vlastní koupelnou a wc. Co se týká stravy je možná plná penze nebo polopenze. Snídaně je podávána formou švédských stolů, obědy a večeře jsou teplé. Protože naše prostory a služby jsou nemalé, nabízíme ubytování nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro různé skupiny-svatby, oslavy, školení, kurzy, ozdravné pobyty a jiné. Pro děti- lyžařské výcviky, tábory, školy v přírodě apod.

 

Také nabízíme ubytování na rekreační chatě o celkové kapacitě 25 lůžek .Tato chata je přes silnici cca 30m. Na chatě se nachází 7 pokojů čtyřlůžkových a 2 dvoulůžkové, každý pokoj má své vlastní sociální zařízení. Jsou zde kuchyně s možností vlastního stravování a společenská místnost. Také je zde jeden 3 lůžkový pokoj s vlastním vchodem, koupelnou a wc. Po domluvě je tento prostor vhodný pro milovníky domácích mazlíčků ktere si na dovolenou berou sebou. Možnost parkování přímo u chaty zdarma.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI