Horská chata Hydro

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše chata tady slouží pro rekreační učely, už pěknou řadu let. Od roku 1975 co jsme zde chata Pražského podniku Hyhroprojekt s.r.o . Chata byla využívána nejvíce klientelou tvořenou z tohoto podniku-rodinné rekreace, podnikové akce, dětské lyžařské výcviky, tábory, ozdravné pobyty….apod. Od roku 1999 už není chatou podnikovou a je proto otevřena pro Vás pro všechny a je jenom na Vás jak u nás budete chtít trávit volné chvilky. Celé prostory příjemného horského prostředí chaty se skládají z jídelny s barem, společenských prostor - ping pong a fotbálek. Zde je také možnost bezdrátového připojení na internet přes wifi. Dále z televizní místnosti a pokojů. Celková kapacita chaty je 50 lůžek. Pokoje jsou od jednolůžkových až po čtyřlůžkové s možností přistýlky, s vlastní koupelnou a wc. Co se týká stravy je možná plná penze nebo polopenze. Snídaně je podávána formou švédských stolů, obědy a večeře jsou teplé. Protože naše prostory a služby jsou nemalé, nabízíme ubytování nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro různé skupiny-svatby, oslavy, školení, kurzy, ozdravné pobyty a jiné. Pro děti- lyžařské výcviky, tábory, školy v přírodě apod.

 

Také nabízíme ubytování na rekreační chatě o celkové kapacitě 25 lůžek .Tato chata je přes silnici cca 30m. Na chatě se nachází 7 pokojů čtyřlůžkových a 2 dvoulůžkové, každý pokoj má své vlastní sociální zařízení. Jsou zde kuchyně s možností vlastního stravování a společenská místnost. Také je zde jeden 3 lůžkový pokoj s vlastním vchodem, koupelnou a wc. Po domluvě je tento prostor vhodný pro milovníky domácích mazlíčků ktere si na dovolenou berou sebou. Možnost parkování přímo u chaty zdarma.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI