Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp Baron

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Zařízení je nyní uzavřeno! Kemp A tábořiště Baron, nebo-li kemp U Baronů můžete najít v turistické vyhledávané oblasti Západních Čech - okres Sokolov. Kemp je vhodný zejména pro stanaře, trampy a karavanisty. v Kempu Baron se můžete ubytovat s vlastním stanem, nebo s karavanem, či obytným autem. V kempu mlžete často vidět u vodáky - kemp u řeky Ohře.

Autokemp a kemp Baron (vodácké tábořiště najdete ve městě Královské poříčí v ulici Zahradní v blízkosti řeky Ohře. Kemp se nachází v regionu Karlovarský kraj, v okresu města Sokolov - Západní Čechy. V kempu je možné se ubytovat s vlastním stanem, nebo s karavanem. Kemp funguje přes letní sezónu a je vhodný i pro rodiny s dětmi a milovníky turistických stezek.

najdete ve městě Královské poříčí v ulici Zahradní v blízkosti řeky Ohře.

V okolí najdete hrad Loket(5.5 km),zřícenina zámku Hartenberk,Hřebeny(8.2 km),zámek Lítov(11.4 km),věž Krásno(12.1 km),zámek Kamenný Dvůr(13.6 km),kostel sv. Maří Magdalény(15.2 km),zámek Děpoltovice(15.2 km),hrad a zámek Bečov nad Teplou(16 km),tvrz Okrouhlá(19.2 km).

 

Tipy na další kempy pro vodáky - Západní Čechy

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI