Kemp Mini Camping

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Mini Camping - Vodácké tábořiště se nachází přímo v Karlových Varech asi 300 m od Doubského mostu. Kemp je vhodný pro vodáky. Tento mini Camping leží přímo u řeky Ohře v rekreační oblasti Západní Čechy. Celý areál kempu - tábořiště je oplocený. Kemp dále navštěvují rybáři, senioři, rodiny s dětmi. V okolí Campingu můžete navštívit i dostihovou dráhu.

Mini Camping - Karlovy Vary

Mini Camping - Vodácké tábořiště se nachází přímo v Karlových Varech 300 m pod Doubským mostem. Jsou zde splachovací záchody,v umývárkách pitná voda, teplá voda, teplá sprcha po celý den, na ohništi je možnost na roštu grilovat. Lodě a rafty jsou v bezpečí, areál je zcela oplocen a na noc se brána zamyká. Tábořiště je od řeky sto metrů a na bagáš, lodě a rafty je zde k zapůjčení zdarma kára. Areál je terasový, udržovaný a zcela zatravněn. Nedaleko jsou dvě hospody, nákupní centrum a do centra Karlových Varů je městskou dopravou šest minut.

Mini Camping se nachází přímo v Karlových Varech. U kempu můžeme navštívit dostihovou dráhu. Vhodný pro rodinnou dovolenou, seniory, rybáře, relaxaci a turistiku.

Certifikace: Cyklisté vítáni. Možnost zapůjčení vařiče, lednice a nádobí. Je zde ohniště s grilovacím roštem.

 

Tipy na další vodácké kempy - západní Čechy

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI