Kemp Mini Camping

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Mini Camping - Vodácké tábořiště se nachází přímo v Karlových Varech asi 300 m od Doubského mostu. Kemp je vhodný pro vodáky. Tento mini Camping leží přímo u řeky Ohře v rekreační oblasti Západní Čechy. Celý areál kempu - tábořiště je oplocený. Kemp dále navštěvují rybáři, senioři, rodiny s dětmi. V okolí Campingu můžete navštívit i dostihovou dráhu.

Mini Camping - Karlovy Vary

Mini Camping - Vodácké tábořiště se nachází přímo v Karlových Varech 300 m pod Doubským mostem. Jsou zde splachovací záchody,v umývárkách pitná voda, teplá voda, teplá sprcha po celý den, na ohništi je možnost na roštu grilovat. Lodě a rafty jsou v bezpečí, areál je zcela oplocen a na noc se brána zamyká. Tábořiště je od řeky sto metrů a na bagáš, lodě a rafty je zde k zapůjčení zdarma kára. Areál je terasový, udržovaný a zcela zatravněn. Nedaleko jsou dvě hospody, nákupní centrum a do centra Karlových Varů je městskou dopravou šest minut.

Mini Camping se nachází přímo v Karlových Varech. U kempu můžeme navštívit dostihovou dráhu. Vhodný pro rodinnou dovolenou, seniory, rybáře, relaxaci a turistiku.

Certifikace: Cyklisté vítáni. Možnost zapůjčení vařiče, lednice a nádobí. Je zde ohniště s grilovacím roštem.

 

Tipy na další vodácké kempy - západní Čechy

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 5 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI