Koupaliště a kemp Michal - Sokolov

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Koupaliště a kemp Michal je moderní vodní areál s mnoha atrakcemi, který se nachází u Sokolova nedaleko silnice Karlovy Vary - Cheb - západní Čechy. Kemp - areál je vhodný pro vetší skupiny , pro rodiny s dětmi i pro skupinové pobyty. V kempu je možné se ubytovat s vlastním stanem,, karavanem, nebo obytným vozem. Mezi lidmi se koupališti nejen kvůli více jak 500 metrů dlouhé pískové pláži říká Sokolovské moře. Kromě pláže čekají náštěvníky zajímavé atrakce pro děti i dospělé v čele s obřím tobogánem, sportovní možnosti, skvělé zázemí, občerstvení, ale především moře čisté vody.

 

Zázemí areálu Michal

 

Koupaliště Michal disponuje plnou vybaveností pro maximální spokojenost návštěvníků. Základem je technické zázemí, jehož nedílnou součástí jsou vedle šaten sprchy s teplou i studenou vodou. V areálu je dále k dispozici občerstvení. Na pláži je možno trávit volný čas v plážových kabinkách, které poskytují jak příjemný stín, tak i možnost uzamčení cenných věcí. Po celé pláži jsou rozmístěna pítka s pitnou vodou a sprchy.

Kolem celého areálu je zbudovaná cyklostezka o délce cca 4 km. Zhruba 2/3 jsou pokryty asfaltem, tudíž je částečně vhodná i pro bruslaře. Podél cyklostezky jsou rozmístěny lavičky, takže se nabízí její využití i pro maminky a tatínky s kočárky pro procházky v klidném prostředí s nádherným výhledem na okolí.

Typy ubytování

 • karavanová místa (i pro obytná auta)
 • stání pro mikrobusy
 • stanování (vlastní stany)

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_michal_-_obytnaky.jpg

Atrakce v areálu

 

Tobogán + trojskluzavka

 • Základní atrakcí, kterou se koupaliště Michal liší od všech ostatních podobných areálů, je obří tobogán s trojskluzavkou.
 • Výška této atrakce nad úroveň terénu dosahuje 12 metrů, přitom převýšení od nástupu po vodní hladinu v dojezdovém prostoru, které návštěvník při jízdě překoná, činí téměř 20 metrů! Délka tobogánu je 190 metrů a délka trojskluzavky 117 metrů. Jízda po tobogánu trvá téměř 40 vteřin!
 • Všechny tyto uvedené hodnoty dokládají, že se jedná o jednu z největších outdoorových atrakcí svého druhu ve střední Evropě!

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_michal_uvod_0.jpg

 

Další vodní atrakce

 • dvě velké vodní trampolíny (každá o průměru 7 m) spojené točícím válcem
 • velký ledovec (iceberg - výška 4,5 m)
 • skluzavka Rodeo
 • malá skála
 • vodní houpačky
 • dva vodní volejbaly
 • šlapadla
 • pramice
 • dětské skluzavky
 • dětská brouzdaliště

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_a_koupaliste_michal_areal.pnghttps://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_a_koupaliste_michal_vodni_fotbalek.png

 

Ostatní atrakce & sportoviště

 • Pro děti je zde nafukovací skákací hrad a různá dětská hřiště s prolézačkami a skluzavkami.
 • Pro všechny jsou pak k dispozici 3 beach-volejbalová hřiště, beachsoccerové hřiště, tenisový kurt s umělým povrchem, minigolf, kuželky, ruské kuželky a 2 stoly pro stolní tenis.

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_a_koupaliste_michal_beach_volejbal.pnghttps://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_a_koupaliste_michal_sportoviste.png

 

 


Webové kamery aktuálně - areál Michal

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Stravování

V areálu Michal je k dispozici i občerstvení... wink

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_michal_-_obcerstveni.jpg

 

 

 

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Kuda M
Kuda M (nepřihlášený) 29. Červen 2022 - 23:40
Počet hlasů: 113
Letos jsme byli poprvé, moc pěkné prostředí a veškerá zázemí a atrakce udržované, personál velmi vstřícný a ochotný. Za nás SUPER, a rádi se vrátíme.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)
Obrázek uživatele Helča malá
Helča malá (nepřihlášený) 19. Září 2021 - 16:03
Počet hlasů: 216
Hezký den, chci přidat super recenzi na kemp Michal v Sokolove u KV. Jsem ohromená tim jaké je tu vyžití (kuželky, ping pong, dětské hřiště, skákací hrad pro malé, hřiště na volejbal atd...) kemp je čistý, personál milý a ochotný.. Třešnička na dortu - tobogány nejdelší venkovní v ČR :)(ale dopad do hloubky, není to pro děti do 10ti let) plavcici na každém rohu, nemá to chybu! Určitě se jednou znovu podívám. Kdo neví kam tak šup sem, je tu poloprazdno :)
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)
Obrázek uživatele Simča W.
Simča W. (nepřihlášený) 18. Srpen 2021 - 13:54
Počet hlasů: 214
Hezký den :-) chci přidat super recenzi na kemp Michal v Sokolove u KV. Jsem ohromená tim jaké je tu vyžití (kuželky, ping pong, dětské hřiště, skákací hrad pro malé, hřiště na volejbal atd...) kemp je čistý, personál milý a ochotný.. Třešnička na dortu - tobogány nejdelší venkovní v ČR :) (ale dopad do hloubky, není to pro děti do 10ti let) plavcici na každém rohu, nemá to chybu! Určitě se jednou znovu podívám. Kdo neví kam tak šup sem, je tu poloprazdno :)
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)
Obrázek uživatele Axler
Axler (nepřihlášený) 15. Červen 2021 - 17:46
Počet hlasů: 245
Byli jsme loni jen na koupacku a je to tam úžasný, hlavně skluzavka. Na kempování si to umím představit také, ale spíš na prodloužený víkend, je tam dost šrumec, protože kemp je víceméně přímo u pláže kde je opravdu dost lidí.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI